Dziwaczne znaki drogowe (galeria)

Tajemniczy sprawca porozmieszczał w całym Miami niestandardowe znaki drogowe. Poza „odwagą cywilną” wykazał się sporą pomysłowością i dużym poczuciem humoru. Takiemu wandalizmowi mówię stanowcze i zdecydowane być może.

Koniec jest blisko! Zombie-naziści atakują!

Twórca znaków posługuje się pseudonimem TrustoCorp. To właściwie wszystko, co o nim wiadomo. To i fakt, że ma dobry gust. O ile w przypadku poprzedniego wpisu można było mieć zastrzeżenia do poziomu poczucia humoru, to tym razem uśmiechnąć się trzeba i koniec.


Dziwaczne znaki drogowe (galeria)

Niektóre znaki nie mają wyłącznie bawić. Choć twórcy brakuje jeszcze odrobinę do sławnego Banksy’ego (szczególnie, jeżeli chodzi o rozmach) to myślę, że jest na dobrej drodze, aby mu dorównać. Ciekawe tylko jak długo takie oznaczenia wytrzymały na ulicy.

Jestem pewny, że w krótkim czasie znalazło się kilka osób, które uznały, że taki znak będzie doskonałym gadżetem do ozdobienia ich pokoju.

Zobacz również: Lodówka, która sama zamawia jedzenie

Źródło: Nerd Salad

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?