Jak odzyskać hasło do konta Google dzięki zainstalowanym aplikacjom?

google password decryptor

google password decryptor

Konto w Google jest niezbędne do korzystania z większości usług jakie oferuje ta firma. Całość jest naprawdę wygodna — wystarczy jedna nazwa użytkownika wraz z hasłem, aby mieć dostęp do poczty, galerii zdjęć, komunikatora i wielu innych. Co w sytuacji, gdy zapomnimy hasła, a w żaden sposób nie możemy go odzyskać w tradycyjny sposób?

Znacząca część usług Google wymaga ze strony użytkownika logowania. Pozwala to na zastosowanie i zachowanie osobistych ustawień usług, a także korzystanie z pełni ich możliwości. Do czasu, gdy pamiętamy naszą nazwę użytkownika i hasła — nie ma żadnego problemu.

Komplikacje pojawiają się w sytuacji, gdy zapomnimy hasła. Naturalnie pierwsze co robimy, to próba przesłania hasła na alternatywny adres e-mail. Załóżmy jednak, że w jakiś sposób straciliśmy dostęp do drugiej skrzynki pocztowej, a także nie mamy możliwości udzielenia odpowiedzi na "sekretne pytanie". Czy to naprawdę oznacza, że utraciliśmy dostęp do kontaktów, poczty, zdjęć i wszystkich innych danych?

Przy okazji takich awaryjnych sytuacji bardzo pomocna może okazać się aplikacja Google Password Decryptor. Program ten jest w stanie wykryć i odszyfrować hasła, jakie były wykorzystywane w trakcie logowania do różnych usług, przy użyciu aplikacji takich jak gTalk, Picasa, Google Chrome, Internet Explorer.

Po uruchomieniu programu wystarczy kliknąć "Start Recovery", a program rozpocznie proces odzyskiwania zaginionych haseł. Po kilku chwilach powinna pojawić się lista nazw kont, a także haseł, jakie były wykorzystywane do zalogowania się. Hasła będą miały jawną i odszyfrowaną formę.

Aby program mógł cokolwiek wykryć, musimy przy logowaniu skorzystać z opcji, która powoduje zapisanie tych danych przez aplikacje.

Zobacz również: Historia telewizorów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot