Carbon Fiber Coffee Table - brzydki i drogi stolik do Twojego salonu

Niektóre przedmioty, o których piszemy na Gadżetomanii to koncepty, które nigdy nie trafiają do masowej produkcji. Ich design jest zbyt radykalny, są wykonane ze zbyt drogich materiałów albo po prostu nie spotykają się z zainteresowaniem. W przeciwieństwie do takich przedmiotów, Carbon Fiber Coffee Table to gadżet, który nie powstał tylko po to, by powstać. Każdy może go kupić i wstawić do swojego salonu. Jest jedno "ale".

Serwis Bornrich prezentuje dziś luksusowy mebel, czyli Carbon Fiber Coffee Table. Jak sama nazwa wskazuje materiałem, który posłużył do stworzenia tego stolika jest znane z motoryzacji włókno węglowe. Materiał ten jest delikatny i bardzo drogi. Za wygląd stolika odpowiada designer z Nowej Zelandii — niejaki Rhys Mellor. Jako ciekawostkę mogę dodać, że twórca jest wieloletnim czytelnikiem portalu Carbon Fiber Gear, a niedawno stwierdził, że same zbuduje jakiś mebel.

Moim zdaniem stolik z pewnością przyciąga spojrzenia, ale wcale nie jest atrakcyjny wizualnie. Mam wrażenie, że "forma przerosła treść" Z pewnością na rynku znajduje się wiele modeli ładniejszych, które możemy kupić w rozsądnej cenie. Wystarczy odwiedzić Allegro. Bo to właśnie cena jest główną wadą tego gadżetu. Całość została wyceniona na ponad 50 000 złotych!

Na marginesie dodam, że na tej stronie internetowej można kupić podstawki z włókna węglowego. Kosztują 600 złotych.

Zobacz również: Wideorecenzja: Manta 3D Cyber Eye

Źródło: Bornrich

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot