Nowy serwis pozwoli stworzyć ci plan mieszkania w parę minut

PlanMieszkania

PlanMieszkania

PlanMieszkania.pl to nowa aplikacja sieciowa ułatwiająca tworzenie rzutów lokali. Automatycznie oblicza powierzchnie pomieszczeń, a gotowy plan da się bez problemu udostępnić znajomym. W serwisie trwają otwarte testy alfa.

Do korzystania z usługi nie jest konieczne zakładanie konta. Wystarczy kliknąć w link "Kreator" w prawym górnym rogu. Pojawi się przykładowe pomieszczenie, a na dole linki — jeden dla osób, które mogą wprowadzać zmiany, drugi dla pozostałych.

Przyciski po lewej stronie pozwalają na dodawanie pokoi i włączanie innych opcji. Etykiety można nadawać po lewej, obok metraży. Pomieszczenia da się dowolnie przesuwać i łączyć. Zmiana rozmiaru jest jednak trochę mało precyzyjna (brak opcji wprowadzania dokładnych, liczbowych wartości).

Dzięki menu kontekstowemu wyświetlanemu po kliknięciu klawiszem myszy w brzeg pokoju można szybko dodawać przejścia, drzwi oraz załamania. Te ostatnie przydają się jeśli jakiś fragment ma przebiegać pod kątem 45 stopni do pozostałych ścian albo wtedy, gdy chcemy mieć balkon.

W zakładce "Galeria" znajdują się gotowe projekty przygotowane przez użytkowników. Niektóre są mało praktyczne, wiele stanowi jednak źródło inspiracji :).

Źródło: Vbeta.pl

Zobacz również: LG Innofest 2014 lustro przyszłości

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Nazistowska czekolada. Prawie jak jajko niespodzianka Wahadłowiec Buran. Rdzewiejące resztki radzieckiego programu promów kosmicznych Pierwsza gra na peceta powstała w ciągu jednej nocy. Napisał ją Bill Gates - zobacz, jak wyglądała 10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Następne konsole będą modułowe. I to nie jest przyjemny scenariusz! Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej?