Internetowe zakupy - łatwe, szybkie i przyjemne ze SmartSwipe

smartswipe

smartswipe

Jak wskazują dane statystyczne coraz więcej ludzi robi zakupy w Internecie. Jeśli lubicie kupować w internetowych sklepach  i posiadacie kartę kredytową to i tak macie łatwiej aniżeli posiadacze tradycyjnej karty debetowej. Jednak dla posiadaczy kart kredytowych przygotowano kolejne ułatwienie, które upodobni zakupy w Internecie do tych w tradycyjnym sklepie.

Gadżet o nazwie SmartSwipe jest niczym innym jak czytnikiem kart kredytowych, który możemy spotkać w sklepach. Jednak skaner ten możemy podłączyć do naszego komputera przy pomocy najzwyklejszego portu USB, a instalacja jest dziecinnie prosta (plug & play).

Dzięki temu nie będziemy musieli wpisywać już masy numerków i danych na stronach internetowych sklepów. Co więcej, metoda ta jest znacznie bezpieczniejsza, gdyż dane z karty przy pomocy dołączonego oprogramowania są kodowane, a następnie przesyłane do sklepu internetowego.

Na stronie produktu możecie zobaczyć krótki materiał demonstracyjny urządzenia, który w dokładny sposób ukazuje działanie SmartSwipe. Nasuwa się tylko jedna myśl — lepiej żeby taki gadżet nie wpadł w ręce Waszej żony czy dziewczyny (szczególnie z Waszą kartą kredytową w komplecie). Za SmartSwipe trzeba natomiast zapłacić niecałe $90.

Źródło: Gearlog

Zobacz również: Wideorecenzja: ASUS B33E

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot