Walka i mostek w Star Trek Online
SZYMON ADAMUS • dawno temuWiemy już jakie wymagania systemowe będzie miała gra Star Trek Online. Widzieliśmy też kilka filmików opowiadających o tym jakiż to wielki i rozbudowany świat. Ale co z walką?
W pełnej wiadomości film pokazujący fazery i torpedy fotonowe w pełnej krasie. Wraz z komentarzem twórców.
Jest też drugi zwiastun prezentujący mostek.
Wygląda nieźle. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę, że to jednak gra sieciowa. Na zwiastunie walka może wyglądać super emocjonująco, ale w rzeczywistości klingońskich Bird of Prey będzie pewnie trzeba wykończyć całe setki.
Zobacz również: Angry Birds Telepods w redakcji Gadżetomanii
Zarządzać tym wszystkim będziemy z mostka. Takiego jak ten:
Trekkies z całego świata zapewne zbierają już fundusze na kilkuletni abonament gry. Rzeczywiście zapowiada się ona ciekawie. Chociaż trzeba pamiętać, że udane produkcje na licencji tego świata można policzyć na palcach jednej ręki. Oby wersja Online nie zawiodła. Po Star Trek Enterprise cierpliwość fanów jest na wykończeniu.
Źródło: joystiq
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze