PS3 też dostanie Facebooka, a także kanał TV - AXN
MATEUSZ GAJEWSKI • dawno temuXbox 360 ostatnio dostał kilka nowych cech. Są to zapowiedziane podczas targów E3 Twitter, Facebook i Last.FM. Okazuje się jednak, że PlayStation 3 nie pozostaje w tyle. SONY również wraz z nowym firmware, który w chwili gdy czytacie tego newsa powinien być już dostępny, wprowadza wsparcie dla Facebooka, ale również dorzuca coś ekstra, specjalnie od siebie!
Wszystko tyczy się firmware oznaczonego cyferką 3.10. W obecnym momencie powinien on być już dostępny do pobrania z sieci. Co nowego w nim znajdziemy?:
- zdjęcia będą wyświetlane teraz jako interaktywna siatka (do tej pory prosta lista), co ułatwia nawigację pomiędzy nimi;
- opcja wsparcia Facebooka - teraz możesz szybko pokazać znajomym jakie trofea udało ci się zdobyć;
- przekaz telewizyjny na żywo: w wielu krajach Europy na PS3 pojawi się wsparcie popularnych stacji telewizyjnych, w Polsce będzie można oglądać kanał AXN - całkowicie za darmo, wideo ma być przesyłane na żywo za pomocą sieci do PS3;
- do tego dochodzi opcja zmieniania kolorów naszego profilu PSN.
Zobacz również: Studio PlayStation 5 highlight: Adam Zdrójkowski – Fenomen kontrolera DualSense
Może i Twittera i Last.FM nie ma, ale za to posiadacze PS3 otrzymają live streaming kanału AXN! Sam również cieszę się z tego powodu, bowiem od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 slim w wersji 120GB. Tak na marginesie, jakie gry polecacie dla nowicjusza?
Źródło: blog playstation
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze