NZXT GAMMA Classic - obudowa z oryginalną twarzą

NZXT-GAMMA-obudowa

NZXT-GAMMA-obudowa

Firma NZXT wprowadza do swojej oferty zupełnie obudowy do komputerów. Cała linia otrzymała nazwę GAMMA Classic i wyróżnia się bardzo oryginalną twarzą (czyt. panelem przednim), która nie jest płaska, jak w większości produktów konkurencji.

Wszystko dokładnie widać na załączonym obrazku. Moim zdaniem, takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Sam czasami mam problemy, żeby trafić wtyczką w port USB na przednim panelu mojego komputera. Najczęściej, muszę wysunąć lekko obudowę, żeby z bliska przyjrzeć się, gdzie dokładnie celować. A tutaj, wszystko uśmiecha się do mnie. Patrząc w dół, porty powinny być bardzo dobrze widoczne.

Poza ty, zwróćcie uwagę na dziury, które powstały w wyniku oryginalnego kształtu obudowy. Podobno sprawiają one, że podzespoły komputera są dodatkowo chłodzone, a cyrkulacja powietrza jest dużo bardziej efektywna.

Obudowa wykonana jest z stali. Jest przystosowana do chłodzenia cieczą (wywiercone są dodatkowe otwory). W środku potrafi zmieścić aż 10 różnych napędów. Dodatkowo, przystosowana jest do dłuższych, 10-calowych kart graficznych. To wszystko w cenie zaledwie 50$.

Źródło: iTechnews.net

Zobacz również: Samsung Chronos 700Z5A

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?