Navin miniHomer GPS - lokalizator samochodu

navin-minihomer-gps-lokalizator-samochodowy

navin-minihomer-gps-lokalizator-samochodowy

Niektórzy (w tym ja) mają czasami taki problem, że nie mogą odnaleźć swojego samochodu na dużych parkingach, np. w hipermarketach. W takiej sytuacji z pewnością przydałby się lokalizator/kompas. No to może Navin miniHomer GPS?

Gadżet jest bardzo funkcjonalny, a przy tym niezwykle poręczny. Jest wielkości breloczka do kluczy, więc nikomu nie powinien przeszkadzać. Urządzenie może jednocześnie zapamiętać do 5 lokalizacji, do których później może bez problemu doprowadzić zagubioną osobę.

navin-minihomer-gps-lokalizator-samochodowy-2

Stosunkowo ważne (przede wszystkim w trakcie deszczu) jest to, że gadżet jest wodoodporny (standard IPX7). Każdemu zapamiętanemu miejscu można nadać kategorię, np. samochód, restauracja, dom i tak dalej. Ładowanie odbywa się poprzez port miniUSB. Niestety, nie wiem, ile sprzęcik wytrzymuje bez ładowania, ale nawet kiedy bateria "padnie", to miniHomer GPS nie utraci zapamiętanych lokalizacji. "Naprowadzanie" odbywa się za pomocą małego ekraniku, strzałek i podanych odległości. Gadżet przy okazji podaje jeszcze aktualną godzinę.

Urządzenie nie jest jeszcze dostępne na rynku. Do kupienia będzie w listopadzie. Producent nie zdradził jeszcze, w jakiej cenie.

Źródło: Slashgear

Zobacz również: Największy na świecie zakrzywiony telewizor LG OLED TV 4K

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?