Poręczne gadżety

Konstrukcja naszej dłoni zdumiewała wiele najwspanialszych umysłów. Wiele godzin spędzali malarze szkicując i malując ludzką dłoń, podczas gdy my nie zaprzątaliśmy sobie głowy przyzwyczajeniem do tych kończyn.  Co by się stało gdybyśmy zastąpili kilka przedmiotów podobnym kształtem?

Chwytając klamkę od drzwi spodziewamy się standardowego kliknięcia po opuszczeniu wajchy, a może zastąpić ją wdzięczną dłonią? W pewien sposób będziemy witać się z dniem jaki otwierają przed nami drzwi wyjściowe.Problem może pojawić się podczas wiosennych porządków, kiedy to niegdyś lśniące palce trzeba wyczyścić.

Kolejnym ciekawym projektem może być zwykła smycz dla psa podczas wyprowadzania na spacer. Zamiast zwykłej pętelki na końcu zobaczymy dłoń gotową do uścisku. Jeśli postaralibyśmy się, moglibysmy zrobić taką smycz za pomocą części od manekina i kawałka starej smyczy. Jeśli jesteście zwolennikami trzymania za ręce w czasie gdy wasza 2 połowa jest z dala od was, możecie wyobrażać sobie, że towarzyszy wam na spacerze.

Źródło: likecool

Zobacz również: LG InnoFest

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?