Intymny detektor dla kobiet

Jednym z większych niebezpieczeństw jakie może spotkać kobiety jest rak piersi, w szczególności w Polsce, gdzie to kobiety rzadko poddają się owemu badaniu. Aby zapobiec i zwalczać chorobę od jak najwcześniejszego stadium należy dany nowotwór jak najszybciej wykryć, i tu pojawia się koncept pomocnej jednostki.

Projekt Agnesa XUE Lishana, Wei Hangshuaia i Ho Hung Yi może strać się jednym z najbardziej pożądanych medycznych urządzeń XXI wieku. Urządzenie ma posiadać inteligentną biomedyczną technologię, której zadaniem będzie wykrycie guzów i innych zmian w ciele kobiety. Maszyna będzie przeznaczona do badania piersi, także panowie, ku chwale biustu składajcie już pieniądze by nasze kobiety miały je piękne i zdrowe.

Maszynę składającą się z dwóch części będzie mozna zamontować w dowolnym pokoju, gdzie łazienka to niemal 100% wybór większości kobiet. Stacja dokująca (ładowarka) oraz przenośny skaner wykonany z bio-elastycznych materiałów zapewni komfort podczas badania. Wszystkie skanowania zachowywane są  wmacieży jako dane do porównania, miejmy nadzieję, że projekt się uda i będzie w 100% niezawodny, a kobiety, które do tej pory były zbyt nieśmiały by się badać bedą robić to w domowym zaciszu.

Źródło: yankodesign

Zobacz również: Wideorecenzja: Manta 3D Cyber Eye

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?