Oszukaj limit znaków w Twitterze

twittercontd

twittercontd

Twitter posiada jedną wadę. Wiadomości wysyłane za jego pomocą, nie mogą mieć więcej niż 140 znaków. Można oszukać ten limit używając TwitterContd.

TwitterContd to ciekawa strona, która pozwoli nam dodać dłuższy wpis za pomocą prostej sztuki. Po wejściu na stronę musimy się zalogować. W tym celu używamy loginu i hasła z naszego twitterowego konta.

Teraz wpisujemy wiadomość - może mieć ona nawet 1250 znaków, co w porównaniu ze standardowymi 140 jest dosyć dużą różnicą. Następnie klikamy w Update, co sprawi, że nowy wpis pojawi się na naszym koncie.

Prosta metoda, jaką wykorzystuje TwitterContd jest dzielenie postów. Każdy z nich jest dzielony, np. na dwie części, które są umieszczane na naszym profilu. W czasie pisania strona poinformuje nas, ile znaków już wykorzystaliśmy i gdzie kończyć będzie się pierwsza, a zaczynać będzie druga część posta.

Zobacz również: Dell Inspiron Q15R

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?