Tak Internet bawił się 1 kwietnia: 15 najlepszych żartów na prima aprilis

Ten artykuł ma 3 strony:

Żarty na prima aprilis, cz. 1

Google zamyka YouTube i wprowadza niebieskiego Gmaila

YouTube ogłosił wczoraj, że kończy swój żywot po ośmiu latach. We współpracy z The Onion stworzono wideo, w którym zostało wyjaśnione, że YouTube był częścią ogólnoświatowego konkursu. Jego celem jest wybranie najlepszego wideo świata. Kiedy zostanie ono już wybrane, YouTube powróci i będzie na nim można obejrzeć tylko to wideo.

Czy można się na to nabrać? Widziałam takich, co się nabrali (ale czytali tylko nagłówek, nie znali całej treści żartu), więc chyba można. Zwłaszcza po tym, co się stało z Google Readerem.

Google w ogóle sypał wczoraj żartami jak z rękawa. Oprócz zamknięcia YouTube było jeszcze m.in. wprowadzenie usługi Google Nose (wyszukiwanie nosem) oraz niebieski Gmail ("To Gmail, tylko bardziej niebieski").

Kickstart or Die, czyli wskrzeszamy stare sitcomy

Funny Or Die ogłosiło, że wskrzesi sitcomy z lat 90. za pomocą Kickstartera. Co byście powiedzieli na film o dalszych losach bohaterów "Skrzydeł"?

Sony wprowadza słuchawki dla kotów

Sony wprowadziło na 1 kwietnia linię produktów Animalia – tzn. gadżetów dla zwierząt. Znalazły się wśród nich słuchawki dla kotów i telewizja dla psów. Niejeden właściciel pewnie by to kupił.

George Takei w nowych "Gwiezdnych wojnach"

George Takei ogłosił na Facebooku, że przejdzie na Ciemną Stronę Mocy, tj. zagra Mistrza Jedi w nowej części kosmicznej sagi, którą wyreżyseruje J.J. Abrams. Do wpisu zostało dołączone sugestywne zdjęcie.

Zobacz również: Gadżetomania.TV: D&D Neverwinter po polsku - Wywiad z autorami

Niebezpiecznik radzi, jak sprawdzić, kto nas podglądał na Fejsie

Chyba wszyscy chcielibyśmy wiedzieć, kto przeglądał nasz profil na Facebooku. Kiedyś nawet pojawili się spryciarze, którzy budowali farmy fanów wokół nieistniejącej aplikacji pozwalającej to sprawdzić. (Aplikacja wybierała losowo naszych znajomych – i voilà! Wiedzieliśmy, kto nas podglądał). Teraz postanowił sobie z nas zażartować Niebezpiecznik.

Serwis podał szczegółowe instrukcje, jak sprawdzić, kto nas podgląda zdecydowanie za często. Niektórzy dali się nabrać.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej? Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika