SoczewkiKontaktowe.pl - wygodniej niż w okularach

soczewkikontaktowe.pl

soczewkikontaktowe.pl

Serwis SoczewkiKontaktowe.pl pozwala użytkownikowi poznać sposób działania i korzyści, jakie płyną z używania — systematycznego bądź sporadycznego — soczewek kontaktowych. Jest to co prawda pewnego rodzaju reklama konkretnego producenta soczewek, koncernu Johnson&Johnson, ale to w tym przypadku akurat mało przeszkadza.

Jak mówią statystyki, nawet 40% populacji Europejczyków potrzebuje różnego rodzaju korekty wzroku. Najczęściej jest to rzecz jasna krótkowzroczność, jednak innego rodzaju wady są również bardzo liczne. I przeszkadzające w życiu. Niestety, okulary też w pewnych sytuacjach mocno przeszkadzają.

SoczewkiKontaktowe.pl zawiera sporo ciekawych informacji nie tylko na temat soczewek, ale też samego wzroku, jego wad — i ciekawostki na temat "kontaktów". Co tydzień można też znaleźć odpowiedzi na zadawane przez czytelników pytania — bądź samemu takie zadać i poczekać na odpowiedź eksperta, doktora Krzysztofa Muskalskiego.

Ciekawostką są również animacje, w prosty sposób przedstawiające na przykład sposób zakładania bądź zdejmowania soczewek kontaktowych, czy też opowiadających jak o nie prawidłowo dbać. Jeśli ktoś mimo wady wzroku i tak jest "wzrokowcem", to animacje faktycznie w przystępny sposób wyjaśnią mu sporo niejasności.

Zawartość serwisu nie jest może imponująca — jak to w przypadku reklam stylizowanych na-coś-zupełnie-innego przeważnie bywa — ale za to faktycznie dobrze dobrana do potrzeb osób, które zaczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Warto zajrzeć także wtedy, jeśli ma się dość okularów, a względem soczewek nadal jest się mocno podejrzliwym — serwis obala też parę popularnych mitów, zniechęcających do tej wygodnej formy korekcji wzroku.

Zobacz również: Gadżetovlog o reality TV

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Nazistowska czekolada. Prawie jak jajko niespodzianka Wahadłowiec Buran. Rdzewiejące resztki radzieckiego programu promów kosmicznych Pierwsza gra na peceta powstała w ciągu jednej nocy. Napisał ją Bill Gates - zobacz, jak wyglądała 10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Chłopcy malowani. Dlaczego gry usiłują nam wmówić, że wojna to przygoda? Następne konsole będą modułowe. I to nie jest przyjemny scenariusz! Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie?