Konkurs figurkowy rozwiązany
BLOMEDIA POLECA • dawno temuW zeszłym tygodniu prosiliśmy Was o poradę jak najbezpieczniej zapakować figurkę Undead Rouge Skeeve Sorrowblade'a z gry World Of Warcraft? Odpowiedzi na pytanie konkursowe było sporo, ale zwycięzca może być tylko jeden. I jest nim H1PP0 za poniższą poradę:
Na początku trzeba zwabić tego Rogue do pudełka więc w dajecie na nim obrazek Gnoma maga. Później wrzeszczycie Free The Azeroth! Jak już rogue się wystarczająco wkurzy i zacznie bić maga, wołacie krasnoluda który uderzy go kuflem w głowę. Myślę że będzie spokój na jakiś czas. Zawsze możecie go skrępować.
To cenna rada, która miejmy nadzieję uchroni naszego redakcyjnego krasnoluda przed utratą którejś z kończyn. Kufel jest już gotowy, wszelkie możliwe czary przygotowane, broń naostrzona. Pakujemy!
Gratulacje dla zwycięzcy i innych uczestników za znakomite pomysły.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze