Nie pamiętasz, ile wypiłeś? Shot Time ci przypomni

To nietypowy kieliszek, który odlicza opróżnione shoty.

No dobra, czasami lepiej nie pamiętać, ile alkoholu wlało się w siebie. Twórcy kieliszka Shot Time wyciągają jednak pomocną rękę do tych, którzy wolą się kontrolować, ale mają kiepską pamięć.

Zasady są proste. Shot Time po prostu liczy kolejne opróżnienia alkoholu. Jeśli więc zamierzacie na imprezach się ograniczać („po piątym kieliszku na pewno kończę”), to warto wesprzeć projekt na Kickstarterze.

Choć znając życie kieliszek pewnie kupią ci, którzy wolą kontrolować innych. Zabierając go na imprezę trudno będzie szukać wymówek w stylu: „wypiłem tylko jednego”.

Za to jeśli zamierzacie organizować zawody w ilości wypitych shotów – o, Shot Time będzie sprawiedliwym sędzią. Poza tym to oryginalny i niebrzydki gadżet. W sam raz dla chwalipięt, które lubią wyróżniać się przy barze.

Choć jest jeden problem – "publicznych alkoholików" chyba brakuje. Zbiórka na Kickstarterze skończy się za chwilę, a potrzebnej kwoty wciąż nie ma…

Zobacz również: Angry Birds Telepods w redakcji Gadżetomanii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie Orgazmem w histerię, czyli krótka historia wibratora Komentarze pod produktami można skasować. I tak nie są nam potrzebne Kultowe gadżety sprzed ponad pół wieku: Syrena, radio Szarotka, skuter Osa i inne Czy e-sport to sport? Najlepszy kalendarz na 2014 rok. Tylko dla dorosłych, choć bez gołych babek Takahiro Jyumonji – tak tańczy szybkonogi Japończyk. Poziom Azjata Drang nach osten [Gadżetomaniak w podróży] Dlaczego kobieta to zło wcielone (na przykładzie Smerfetki) Gry z cyfrowej dystrybucji coraz częściej znikają z wirtualnych półek. Wracamy do pudełek? Wyglada jak Superman! Niesamowity film pokazuje swobodny lot pod chmurami 10 powodów, dla których warto oglądać "Sherlocka" Troll roku! Street Fighter kontra rzeczywistość W poczuciu społecznego obowiązku [Gadżetomaniak w podróży] No budować to tu umieją szybko [Gadżetomaniak w podróży] 10 najczęściej piraconych filmów w 2013 roku Dziecko jeździ na roombie. Tak, to jest najsłodsza rzecz na świecie! 15 gier, w które trzeba będzie zagrać w 2014 roku 12 najgłupszych tekstów z polskiego Internetu 15 nowych seriali, na które czekamy w 2014 roku Niekompetencja polskich wydawców gier jest przerażająca! Spędziłam wczoraj godzinę z premierem na Twitterze. I wciąż nie wiem, co z tą Polską!