Wpadka u Samsunga! Znany reżyser ucieka ze sceny

Michael Bay to reżyser takich hitów, jak „Transformers”, „Armageddon” czy „Twierdza”. Zaproszenie go na prezentację Samsunga wydawało się świetnym pomysłem. Niestety, z powodu problemów z prompterem wyszło na jaw, że znany reżyser nie ma wiele do powiedzenia.

Michael Bay nie poradził sobie z publicznym występem

Michael Bay nie poradził sobie z publicznym występem

To wystąpienie przejdzie do historii. Michael Bay miał uświetnić swoją obecnością prezentację Samsunga podczas CES 2014. Niestety, kłopoty z prompterem sprawiły, że sławny reżyser wyraźnie stracił formę.

Nie pomogły nawet pomocnicze pytania zadawane mu przez prowadzącego prezentację Joego Stinziano, wiceprezesa amerykańskiego Samsung Electronics. Po chwili Michael Bay po prostu… uciekł ze sceny!

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrządzenia zrzędzy: Cała prawda o piractwie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie Orgazmem w histerię, czyli krótka historia wibratora 10 rewelacyjnych gier, które chyba już nigdy się nie ukażą Sprzedaj mi swoją biedę [Gadżetomaniak w podróży] Komentarze pod produktami można skasować. I tak nie są nam potrzebne Naj 2013: gadżety, odkrycia, memy, książki, filmy i seriale oraz porażki Nie pamiętasz, ile wypiłeś? Shot Time ci przypomni "Ściągnij moją twórczość nielegalnie, pozwalam!". Darmowy i głupi sposób na promocję Fascynujący, symetryczny film. Można go oglądać od końca! Najlepszy film SF, jaki widziałem w tym roku Oszołomiony Sub-Zero. Oto katastrofalne skutki zaniechania fatality! Kultowe gadżety sprzed ponad pół wieku: Syrena, radio Szarotka, skuter Osa i inne Czy e-sport to sport? Najlepszy kalendarz na 2014 rok. Tylko dla dorosłych, choć bez gołych babek Takahiro Jyumonji – tak tańczy szybkonogi Japończyk. Poziom Azjata Drang nach osten [Gadżetomaniak w podróży] Dlaczego kobieta to zło wcielone (na przykładzie Smerfetki) Gry z cyfrowej dystrybucji coraz częściej znikają z wirtualnych półek. Wracamy do pudełek? Wyglada jak Superman! Niesamowity film pokazuje swobodny lot pod chmurami 10 powodów, dla których warto oglądać "Sherlocka" Troll roku! Street Fighter kontra rzeczywistość W poczuciu społecznego obowiązku [Gadżetomaniak w podróży]