Najszybszy komputer do gier na świecie od YoYotech

Fi7epower MLK1610 PC – to nazwa nowego desktopu do gier od YoYotech. Podobno został oficjalnie uznany za najszybszy w na świecie w swojej kategorii. Przynajmniej do końca tygodnia.

Sercem komputera został nowy procesor Intel'a I7. Wersja 3,2GHz jest podkręcona do prędkości 3,73GHz. Dodatkowo MLK1610 PC ma do zaoferowania 9GB pamięci RAM DDR3, 80GB dysk Intel X25-M SSD oraz standardowy 1TB. O grafikę zadba Radeon HD 4870 X2 z 2GB GDDR5 RAM’u. Płyta główna, która to wszystko pomieści to ASUS' P6T. Całość można kupić za „jedyne” 4000 funtów.

Co ciekawe wspomniana wcześniej karta graficzna nie została dostarczona w systemie crossfire. YoYotech uznał, że wystarczy jeden Radeon. Oczywiście, jeżeli chcemy wydać „kilka” dodatkowych funtów płyta główna pozwala na podłączenie drugiej karty.

Nowe super szybkie komputery pojawiają się jak grzyby po deszczu. Dla, niektórych nie stanowi problemu wydanie takiej sumy na desktop. Trzeba jednak pamiętać, że tytuł najszybszego komputera na świecie jest bardzo „przechodni”.

Źródło: tech radar

Zobacz również: GoPro 3D

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?