Pulp Fiction jako 8-bitowa platformówka. Warto zobaczyć!

Gry na podstawie filmów mają długą historię, ale przeniesienie klimatu niektórych kinowych hitów na ekran komputera wydaje się karkołomnym zadaniem. Zwłaszcza, gdy chodzi takie dzieła, jak „Pulp Fiction”, a do dyspozycji mamy 8-bitowy sprzęt. Jak mogłoby to wyglądać?

"Pulp Fiction" jako 8-bitowa platformówka

"Pulp Fiction" jako 8-bitowa platformówka

8-bitowa platformówka na motywach „Pulp Fiction”? Twórcom poniższego filmu nie brakuje wyobraźni! Zobaczcie, jak pomysłowo wykorzystali charakterystyczne motywy i niezapomniane sceny ze słynnego dzieła Quentina Tarantino. A przy okazji w kreatywny sposób streścili film w 2,5 minuty, nieco zakłócając oryginalną chronologię.

Zobacz również: Czy e-sport to sport

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie Orgazmem w histerię, czyli krótka historia wibratora Burzliwe życie kierownika busika [Gadżetomaniak w podróży] GTA na ulicach Liverpoolu. W roli głównej Hannah Elizabeth 10 powodów, dla których warto oglądać "Doktora Who" Bluetooth ZX Spectrum. Kultowy sprzęt powraca jako... bezprzewodowa klawiatura Książka "Wiedźmin"? Niedługo nikt nie będzie o niej pamiętał Chcesz darmowej reklamy w Sieci? Żartuj! Postanowienia noworoczne: nie zachowuj szczęścia dla siebie, dziel się nim z innymi! 10 rewelacyjnych gier, które chyba już nigdy się nie ukażą Wpadka u Samsunga! Znany reżyser ucieka ze sceny Sprzedaj mi swoją biedę [Gadżetomaniak w podróży] Komentarze pod produktami można skasować. I tak nie są nam potrzebne Naj 2013: gadżety, odkrycia, memy, książki, filmy i seriale oraz porażki Nie pamiętasz, ile wypiłeś? Shot Time ci przypomni "Ściągnij moją twórczość nielegalnie, pozwalam!". Darmowy i głupi sposób na promocję Fascynujący, symetryczny film. Można go oglądać od końca! Najlepszy film SF, jaki widziałem w tym roku Oszołomiony Sub-Zero. Oto katastrofalne skutki zaniechania fatality! Kultowe gadżety sprzed ponad pół wieku: Syrena, radio Szarotka, skuter Osa i inne Czy e-sport to sport? Najlepszy kalendarz na 2014 rok. Tylko dla dorosłych, choć bez gołych babek