„Xbox sign out!” – mistrzowskie trollowanie użytkowników konsoli Microsoftu

Każdy kij ma dwa końce. Okazuje się, że technologia, która miała ułatwić życie użytkownikom Xboksa, może skutecznie utrudnić im zabawę.

„Xbox sign out!”

„Xbox sign out!”

Sterowanie konsolą za pomocą głosu może wydawać się przydatną funkcją. Wystarczy jednak odrobina pomysłowości, by to, co miało być zaletą, stało się dla użytkowników powodem frustracji. Jak to osiągnąć? Wystarczy wybrać sobie nick identyczny z jedną z komend głosowych.

Zobacz również: LG Innofest 2014 lustro przyszłości

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie Dzisiejsze bajki są straszne? „Monster High” to nic przy „Wyspie niedźwiedzi” Impreza w autobusie i chiński podbój świata [Gadżetomaniak w podróży] Brak dróg zaskoczył drogowców [Gadżetomaniak w podróży] Kinomaniak nie działa? I bardzo dobrze. Zdychaj, zarazo! „American Hustle”, telefony stacjonarne, prywatność wczoraj i dziś Pulp Fiction jako 8-bitowa platformówka. Warto zobaczyć! Orgazmem w histerię, czyli krótka historia wibratora Burzliwe życie kierownika busika [Gadżetomaniak w podróży] GTA na ulicach Liverpoolu. W roli głównej Hannah Elizabeth 10 powodów, dla których warto oglądać "Doktora Who" Bluetooth ZX Spectrum. Kultowy sprzęt powraca jako... bezprzewodowa klawiatura Książka "Wiedźmin"? Niedługo nikt nie będzie o niej pamiętał Chcesz darmowej reklamy w Sieci? Żartuj! Postanowienia noworoczne: nie zachowuj szczęścia dla siebie, dziel się nim z innymi! 10 rewelacyjnych gier, które chyba już nigdy się nie ukażą Wpadka u Samsunga! Znany reżyser ucieka ze sceny Sprzedaj mi swoją biedę [Gadżetomaniak w podróży] Komentarze pod produktami można skasować. I tak nie są nam potrzebne Naj 2013: gadżety, odkrycia, memy, książki, filmy i seriale oraz porażki Nie pamiętasz, ile wypiłeś? Shot Time ci przypomni "Ściągnij moją twórczość nielegalnie, pozwalam!". Darmowy i głupi sposób na promocję