Logitech Cordless Desktop Wave odnowiona i z nową myszką MX1100 jest bardziej Pro

Już Cordless Desktop Wave zadziwiała żywotnością baterii. Teraz, w wersji Pro, z minimalnie zmienionym dizajnem, klawiatura Logitech Cordless Desktop Wave Pro może działać na jednym zestawie baterii aż 3 lata!

Tak przynajmniej zapewnia Logitech. Czy to tylko marketingowe obiecanki, przekonamy się nie wcześniej niż za trzy lata — zestaw: klawiatura z zupełnie nową myszką MX1100, dostępny będzie w Stanach od października (za 130 $), a w Europie w połowie listopada. No chyba, że baterie padną wcześniej.

Zupełnie nową mysz Logitech MX1100 Cordless Laser Mouse można tez będzie kupić oddzielnie, za 80 USD. Ta laserowa, pracująca w bezprzewodowej technologii 2,4 GHz myszka, to połączenie znanego już od 4 lat modelu MX1000 z MX Revolution. Precyzyjna rolka MicroGear umożliwia bardzo szybkie przewijanie długich stron i dokumentów. Osiem programowalnych przycisków, dodatkowy, ukryty przycisk przełączania między aplikacjami i zmienna w locie czułość (aż do 1600 DPI), czynią z MX1100 najbardziej zaawansowaną myszkę w stajni Logitecha.

Cena za oceanem jest bardzo interesująca, szkoda że w Polsce Logitech już samą MX Revolution sprzedaje za równowartość ponad 200 dolarów. Cały zestaw dostępny będzie pewnie akurat na Gwiazdkę i nie spodziewam się, żeby kosztował poniżej 500 zł.

Źródło: Gizmodo

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Acer Aspire S3

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot