Krüger&Matz poszerza ofertę sprzętu home audio o dwa nowe modele

KM1319

KM1319

Krüger&Matz to firma znana przede wszystkim z produktów car audio. Demo Cary z logo KM od dawna przyciągają rzesze zwiedzających i robią pozytywne wrażenie na recenzentach. K@M rozwija się dosyć szybko, a owocem ekspansji na pozostałe sektory rynku audio są dwa zestawy home audio — KM1319 oraz KM1504.

KM1504 składa się z dwóch osobnych modułów. W górnym znajduje się czytnik DVD, przyciski funkcyjne oraz wyświetlacz VFD z możliwością modyfikacji jasności podświetlenia. Dolna część to wzmacniacz, na którym umieszczono potencjometr głośności oraz wejście słuchawkowe. Brzmienie zestawu można dostosować za pomocą equalizera. Całość zawarto w drewnianym stelażu, drewnianą obudowę mają także głośniki o mocy 50W.

Virgin Mobile rusza 8 sierpnia – od razu z promocją!

Urządzenie odtworzy pliki zapisane na płytach CD/DVD. KM1504 wyposażono także w port USB, co umożliwi odczytanie danych z zewnętrznych pamięciach flash lub kart SD (po zastosowaniu adaptera). Cena detaliczna wynosi 699 zł.

Drugie urządzenie to KM1319. Jego funkcje są podobne do tych z modelu KM1504. Zastosowano jednak inne wykończenie — szczotkowane aluminium. Z tyłu zestawu znajduje się dodatkowo gniazdo SCART i komponent, a także złącze HDMI. Cena detaliczna wynosi 799 zł.

Curiosity Rover wylądował! Mamy pierwsze zdjęcia z pokładu łazika

KM1504

Źródło: presskit

Zobacz również: Acer Aspire R7

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo! Do czego potrzebny jest Kickstarter? Żeby giganci mieli skąd brać pomysły