Razer Ouroboros - godna konkurencja dla Cyborg R.A.T. 9?

Razer Ouroboros (fot. Razer)

Razer Ouroboros (fot. Razer)

Razer Ouroboros to propozycja dla zapalonych graczy z naprawdę głębokimi kieszeniami. Oryginalnością może nie grzeszy, w końcu trudno nie dostrzec podobieństw do genialnej myszy Cyborg R.A.T. 9, ale nie od dziś wiadomo, że naśladownictwo jest najwyższą formą uznania, a dla wielu liczy się tylko efekt. A ten jest całkiem niezły.

Razer Naga Hex — gryzoń dla sieciowych wymiataczy

Razer Ouroboros to mysz o symetrycznym profilu. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno lewo- jak i praworęczni gracze. Z komputerem łączy się drogą bezprzewodową, jednak producent zapewnia, że w dalszym ciągu można liczyć na czas reakcji na poziomie 1 ms. Gamingowy gryzoń jest zasilany przy pomocy pojedynczego akumulatora typu AA (LR6), który pozwala na co najmniej 12 godzin ciągłej, intensywnej eksploatacji.

Razer Ouroboros (fot. Razer)

Mysz dla graczy Razer Ouroboros, podobnie jak Cyborg R.A.T. 9, jest wysoce konfigurowalna. Można zmienić jej długość (116–136 mm), pochylenie tylnego łuku czy też wymienić standardowe, ruchome boczne panele na inne. W urządzenie wkomponowano łącznie 11 w pełni programowalnych klawiszy Hyperesponse. Oczywiście nie zabrakło obsługi makr i możliwości zapisu ustawień myszki w chmurze dzięki technologii Synapse 2.0.

Razer Ouroboros (fot. Razer)

Precyzyjne śledzenie poczynań ręki gracza w tempie do 200 cali/sekundę (50g) gwarantuje udoskonalony sensor Razer 4G Dual Sensor o rozdzielczości 8200 DPI. Mysz Razer Ouroboros ma wymiary 116–136 x 71 x 42 mm. Wraz z baterią waży 135 gramów. W zestawie z myszką znajduje się stacja dokująca, która łączy się z komputerem przy pomocy 2,1-metrowego kabla USB z pozłacaną końcówką i solidną, ochronną plecionką.

Stacja robocza na wynos — jaki laptop dla mobilnego profesjonalisty? [poradnik]

Zobacz również: GoPro 3D

Reasumując, Razer Ouroboros to uniwersalna mysz dla graczy, niezależnie od tego jaki typ chwytu i gier preferują. Niestety, na rynkowy debiut gryzonia przyjdzie poczekać do 4. kwartału bieżącego roku. Jest zatem jeszcze trochę czasu, by uzbierać nieco grosza. Mysz Razer Ouroboros bowiem nie będzie tania. Sugerowana cena detaliczna myszki to 129,99 euro. Zatem kwot poniżej 500 zł (przynajmniej na początku) nie należy się spodziewać.

Źródło: RazerTechPowerUp!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne FES Watch - zegarek z e-papieru. Nie jest mądry, ale wygląda świetnie! Xbox One wykorzysta fitnessowe opaski? Strach się bać - Microsoft chce wiedzieć o nas za dużo!