USB i Bluetooth w samochodowym radiu

USB i Bluetooth w samochodowym radiu

USB i Bluetooth w samochodowym radiu

Sony i jego nowy radioodtwarzacz samochodowy MEX‑BT3600U (kolejny raz trzeba zauważyć, o jak pięknej nazwie) to nie jest topowe urządzenie, ale ma całkiem spore możliwości. Umożliwia słuchanie muzyki z dowolnego urządzenia podłączanego przez USB lub bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. A jeśli jest Bluetooth, to oczywiście można używać radioodtwarzacza jako zestawu głośnomówiącego.

MEX‑BT3600U ma 13-segmentowy wyświetlacz LCD, a w wygodnym wyszukiwaniu utworów pomaga teraz funkcja „Quick-BrowZer” - zdaje się, że chodzi o tą gałeczkę do kręcenia po lewej stronie odtwarzacza. Oczywiście największą wygodą MEX‑BT3600U jest Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), przeznaczony do bezprzewodowej, strumieniowej transmisji dźwięku stereo. Dzięki zgodności z Bluetooth AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) można sterować źródłem dźwięku z radioodtwaczacza.

W zestawie znajdziecie pilota na podczerwień. MEX‑BT3600U kosztuje ok. 750 zł.

Zobacz również: LG InnoFest

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld?

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen Gala Mobility Trends – podsumowanie roku 2017 w branży mobilnych technologii