Jacek Piekara kolejnym autorem „Nieskończonej Opowieści”! Napisz opowiadanie razem z nim

Zaczynamy za kilka dni. Do zdobycia smartfony HTC i wieczna sława.

Startujemy jeszcze w styczniu!

Niektórzy z Was znają go z cyklu o Mordimerze Madderdinie, w którym to Jezus schodzi z krzyża i obejmuje władzę nad światem. Inni być może czytali cykl o Alicji, niebanalną podróż w głąb ludzkiej duszy. Arivald z Wybrzeża to stworzona przez niego postać, którą pewnie też kojarzy część z Was.

Arivald we własnej osobie, tym razem w grze komputerowej Książę i Tchórz.

Tak, Jacek Piekara dał Wam sporo szans, byście poznali jego twórczość, bo publikuje od… 1983 roku.

Ja tego pisarza fantasy znam też z działalności dziennikarsko-publicystycznej, uwielbiałem czytać go w Gamblerze i słuchać w Radiu Wawa.

Dlatego tym bardziej cieszę się, że Jacek Piekara będzie kolejnym po Zygmuncie Miłoszewskim, Gai Grzegorzewskiej i Jacku Dukaju autorem, z którym wspólnie napiszecie opowiadanie w ramach organizowanej przez Gadżetomanię i HTC akcji Nieskończona Opowieść.

Na razie powiem tylko, że startujemy już za kilka dni i że nieco zmienimy zasady. Szczegóły już wkrótce, bądźcie czujni.

Rozwiązanie konkursu

W ogłoszonym niedawno konkursie poprosiliśmy Was o wytypowanie następnego autora.

Padały różne odpowiedzi. Z tego miejsca gorąco pozdrawiam Krzysztofa Bierońskiego, który wskazał Agnieszkę Chylińską. Kilku osobom udało się jednak trafić i to one otrzymają nagrody: zestaw książka + torba nie tylko na książki. Serdecznie gratulacje dla następujących Czytelników:

1) Patryk Bąk
2) Omnibus

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrządzenia zrzędzy: Cała prawda o piractwie

Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

Pamiętajcie też, że cały czas trwa konkurs na tytuł opowiadania, które napisaliście wspólnie z Jackiem Dukajem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u YouTube: płatne polskie kanały? Świetnie. Tylko nie każcie nam płacić za Vabank! Dlaczego w starych reklamach technologicznych kobiety to idiotki? Twerking w wykonaniu Szturmowców. Co na to Darth Vader? "Sorry, taki mamy klimat". Bieńkowska i zamarznięte pociągi w memach Takiej wersji „Marsza Imperialnego” z Gwiezdnych Wojen jeszcze nie słyszeliście Polscy blogerzy zakładają formalne stowarzyszenie. Tylko po co? "Kiełbasa nietłusta": CeZik rewelacyjnie zmiksował Urbańską z Wiśniewskim Na straganie w dzień targowy [Gadżetomaniak w podróży] Wirtualna rzeczywistość działa! 10 najlepszych gier na Oculus Rift Mój pierwszy serial: "Miasteczko Twin Peaks" Polskie gry są wszędzie [Gadżetomaniak w podróży] Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie 10 zasad ruchu drogowego w Azji [Gadżetomaniak w podróży] Oni nie bali się śniegu! 7 najsłynniejszych polarników i odkrywców Wspierający Łukasza Berezaka to naiwni idioci? Nikt, kto chciał pomóc, nie może być tak nazwany Świat bez Fejsa [Gadżetomaniak w podróży] Streaming muzyki niedługo pogrzebie albumy MP3. A ja wciąż nie mogę przekonać się do cyfrowej dystrybucji płyt Klip Tomasza Bagińskiego reklamuje igrzyska w Soczi! Zobaczcie najlepsze filmy Polaka Pismo o grach fabularnych - Spotkania Losowe „Xbox sign out!” – mistrzowskie trollowanie użytkowników konsoli Microsoftu Dzisiejsze bajki są straszne? „Monster High” to nic przy „Wyspie niedźwiedzi” Impreza w autobusie i chiński podbój świata [Gadżetomaniak w podróży]