Parasol ochroni twój aparat

Parasol dla Twojego aparatu

Parasol dla Twojego aparatu

Koncepcja jest prosta. Każdy z nas, którzy mają wychuchane cudeńka najnowszej techniki do robienia zdjęć, niechętnie wyciągają je w czasie deszczu. A przecież, można wtedy zrobić takie piękne zdjęcia. Teraz jest już rozwiązanie takiego problemu – Popabrella.

Nie jest to pełnowymiarowy parasol, to ledwie mini-parasolka. Ale jako opatentowany pomysł, podobno spełnia swoje zadanie. Można ją podłączyć do każdego aparatu ze standardową śrubą do mocowania statywu. A chroni nie tylko przed deszczem, a także przed ostrymi promieniami słońca – nie trzeba np. chować się w cień, żeby zobaczyć coś na wyświetlaczu LCD aparatu.

Występuje w dwóch odmianach – mniejszej o nazwie Popabrella za ok. 20 dolarów oraz w większej o nazwie Probrella za ok. 30 dolarów. Ta pierwsza przydaje się do współpracy z mniejszymi aparatami kompaktowymi, a większa jest idealna dla np. cyfrowych lustrzanek.

Źródło: Popabrella

Zobacz również: Największy na świecie zakrzywiony telewizor LG OLED TV 4K

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?