Hospital Tycoon – nowy film i data premiery!

Nie pisaliśmy jeszcze na łamach naszego bloga o nowej produkcji studia Deep Red Studio pod tytułem Hospital Tycoon. Jako, że dziś pojawił się kolejny film związany z grą czas nadrobić te zaległości.

Hospital Tycoon to gra, która całymi garściami czerpie z wydanego w 1997 roku, rewelacyjnego tycoona, jakim był Theme Hospital. Głównym celem ekipy tworzącej Hospital Tycoona jest stworzenie przyjaznego graczowi menadżera szpitala, w którym (szalone) pomysły na leczenie pacjentów przeplatają się z ogromnymi możliwościami interakcji pomiędzy pracownikami naszej placówki!

Informacje na oficjalnej stronie gry są ciekawe, ale jeśli chcecie zobaczyć więcej to ściągnijcie film w wysokiej rozdzielczości lub obejrzyjcie go u nas.

Oficjalna data premiery gry w Europie to 8 czerwca bieżącego roku. Niestety na dzień dzisiejszy nie znamy ewentualnej daty premiery gry w Polsce.

Źródło i foto: Codemasters

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

David Fincher o Facebooku [teaser] Finał nagonki na WikiLeaks. Twórca serwisu aresztowany za... pękniętą prezerwatywę The Pirate Bay tworzy Anonymous Iran! Borderlands zbiera niezłe oceny Nokia N900. Pogromca iPhone'a? niezłe gadżety: Seksowny gorset ze Star Treka Borderlands uruchomiony na iPadzie dzięki usłudze OnLive! [wideo] Kinect sprzeda się w 4 mln egzemplarzy do końca roku Pierwsze starcie polityków na Blipie Nowa funkcja Google'a. Jak działa wyszukiwanie społecznościowe? [wideo] Malezyjski Iron Man [zwiastun] Najnowsza wersja Facebooka jest do niczego. Po co te eksperymenty?

Popularne w tym tygodniu:

Steam. Przełomowy wyrok. Platforma ma umożliwić odsprzedaż gier Terminator powraca. Polskie studio wypuszcza kultową grę