Hospital Tycoon – nowy film i data premiery!

Nie pisaliśmy jeszcze na łamach naszego bloga o nowej produkcji studia Deep Red Studio pod tytułem Hospital Tycoon. Jako, że dziś pojawił się kolejny film związany z grą czas nadrobić te zaległości.

Hospital Tycoon to gra, która całymi garściami czerpie z wydanego w 1997 roku, rewelacyjnego tycoona, jakim był Theme Hospital. Głównym celem ekipy tworzącej Hospital Tycoona jest stworzenie przyjaznego graczowi menadżera szpitala, w którym (szalone) pomysły na leczenie pacjentów przeplatają się z ogromnymi możliwościami interakcji pomiędzy pracownikami naszej placówki!

Informacje na oficjalnej stronie gry są ciekawe, ale jeśli chcecie zobaczyć więcej to ściągnijcie film w wysokiej rozdzielczości lub obejrzyjcie go u nas.

Oficjalna data premiery gry w Europie to 8 czerwca bieżącego roku. Niestety na dzień dzisiejszy nie znamy ewentualnej daty premiery gry w Polsce.

Źródło i foto: Codemasters

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Harry Potter kontra Gwiezdne wojny. Niesamowita konfrontacja! Na kogo stawiacie? USA broni praw użytkowników P2P Zbyt mało pracy w pracy. Co z tym zrobić? Francuska kompromitacja szefa Microsoftu [wideo] W 2013 roku na świecie będzie 2,2 miliarda internautów Jak być prawdziwym snobem na Facebooku? Wikipedia znika z Sieci? Żaden problem! Sprawdź, jak sobie z tym poradzić Jest już Opera 12. Z tej okazji przypomnienie: 5 funkcji, które Opera miała jako pierwsza Recenzja GG: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona iPhone i iPod Touch SDK w lutym 2008 Wybieramy gadżet tygodnia [4]. Który podobał się Wam najbardziej? Życie z chorobą FPS

Popularne w tym tygodniu:

Netflix. Angielska gra pokazuje, jak kiedyś wyglądał futbol. I dlaczego zachwycał wszystkich Bandcamp zrezygnował z zysków. Fani rzucili się na pomoc artystom Netflix tworzy billboardy ze spoilerami znanych seriali. Mają zachęcać do pozostania w domach Nine Inch Nails: giganci alternatywy wydali znienacka dwa albumy. Za darmo Cinema City rozwiewa wszelkie wątpliwości z płatnościami Unlimited Kino przechodzi błyskawiczne zmiany. I potrzebuje VOD bardziej niż kiedykolwiek Poszerzone za darmo Play Now TV jeszcze dłużej. Canal+ i Netia również zwiększają pakiety Netflix swoimi nowościami ratuje kibiców piłki nożnej. "Angielska gra" i "Ultras" odpowiedzią na brak meczów Kino Świat rozszerza ofertę darmowych filmów. Obejrzycie je na YouTube Biedronka zwróciła uwagę na problem. Na razie opóźnień raczej nie będzie Facebook zaprasza na darmowe koncerty. Na początek Krzysztof Zalewski Netflix udostępnia nowości. Z serwisu znikają też cztery filmy