LYNX 9 - szalony pad od Mad Catz jak Transformer. Wreszcie ciekawy kontroler dla graczy!

Pad od Xbox One jest świetny, lubię DualShock 4, trudno przyczepić będzie się do kontrolera Steam Machines. Wszystkie są dobre, ale wszystkie są też… nudne. Dlatego tak bardzo podoba mi się Mad Catz LYNX 9.

Pad od Xbox One świetnie leży w dłoniach. Podobają mi się dotykowe funkcje DualShock 4, które tak dobrze wykorzystuje GTA V — poza tym to także bardzo wygodne urządzenie.

Nie da się jednak ukryć, że wszystkie kontrolery dostępne na rynku są takie same. Stawiają na dokładnie takie samo ułożenie klawiszy, a różnią się co najwyżej położeniem analogów. Niestety, nawet ciekawie zapowiadający się pad do Steam Machines zaczął przypominać konkurentów.

Mad Catz LYNX 9 — rewolucyjny pad

I teraz pojawia się Mad Catz LYNX 9, który jest inny. Jest szalony. “Łączy funkcje kontrolera i Transformera” - pisze o nim Eurogamer i to chyba najlepsze podsumowanie.

Zobaczcie, jak Mad Catz LYNX 9 może wyglądać:

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Biorąc pod uwagę fakt, że do zestawu dołączana jest klawiatura, a sprzęt współpracować może nie tylko z pecetem, ale też urządzeniami mobilnymi (i to w jaki sposób!), to cena wynosząca 300 dolarów nie wydaje się aż tak wygórowana. Tym bardziej że bateria trzymać będzie przez 30 godzin.

Owszem, to wciąż spory wydatek, ale dostajemy kontroler, który można dopasować do własnych potrzeb. To według mnie jeden z najciekawszych gadżetów ostatnich miesięcy. I wreszcie ciekawy, nienudny kontroler do gier. Tego mi brakowało.

Premiera już w marcu.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii SC-ALL8 i SC-ALL3 - pomysł Panasonica na bezprzewodową muzykę Jak streaming zmienił nasze muzyczne przyzwyczajenia? ZX2 - nowy, śliczny Walkman od Sony za 1120 dolarów. Cyfrowa muzyka dla hipsterów Intel Core 5. generacji - 14 nm wkracza pod strzechy! Kube schłodzi piwo i puści muzykę. Idealny gadżet na imprezy… bogaczy Voxel8 - przyszłość właśnie nadeszła. Drukarka 3D tworzy przedmioty, a w nich obwody drukowane Transformer Chi - Asus rzuca na kolana. Genialne hybrydy na CES 2015 SteelSeries Apex M800 - nowa jakość rozgrywki. Rewelacja dla graczy z CES 2015