Brik Case: klocki na twoim Maku. Świetna obudowa na komputer

Lubicie klocki Lego? Teraz podobne zabawy możecie urządzać na obudowie Maka. Wystarczy zestaw Brik Case.

Brik Case to obudowa na ekran MacBook Pro lub MacBook Air. Wprawdzie nie dałbym gwarancji na to, że ochroni sprzęt przed upadkiem, ale co z tego, skoro to jedyna obudowa, przy której można się nieźle bawić!

Zabawa klockami na Maku

Twórcy Brik Case dorzucają własne klocki do zestawu, ale obudowa kompatybilna jest również z najpopularniejszymi tego typu zabawkami. Bez problemu przyczepicie do niej klocki Lego. Sam montaż Brik Case też nie jest problemem.

Po co to wszystko? No cóż, żeby stworzyć unikalny komputer. Można wybudować nazwę firmy, zabawne logo albo miejsce na wizytówki. Jak zwykle w przypadku klocków ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

Zabawa dla dorosłych

Łatwo wrzucić Brik Case do szuflady “niepotrzebne gadżety z Kickstartera”, ale to naprawdę ciekawe, oryginalne i zabawne rozwiązanie. Nie tylko dla “przebojowych”, którzy zawsze chcą się wyróżniać.

Wyobrażam sobie, że taka zabawkowa obudowa może przydać się rodzicom. Oni pracują na komputerze, a dziecko bawi się klockami i jest w zasięgu wzroku. I nie chce oglądać bajek na YouTube…

Najtańszy zestaw (obudowa + 100 klocków) kosztuje na Kickstarterze 30 dolarów. W sumie niewiele za połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Zobacz więcej artykułów z serii: Gadżet dnia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Komputery stacjonarne:

Technologiczne mity. Lądowanie na Księżycu obsługiwał komputer o wydajności kalkulatora? 7 gier komputerowych, w które Janusz Korwin-Mikke zmasakrowałby wszystkich rywali OneBoard PRO+: był komputer w myszce, czas na pecet w klawiaturze. Z Androidem! Raspberry Pi 2 B, czyli Malina kontratakuje: najtańszy komputer z Windowsem 10 Mouse Box: komputer w myszce. Polacy przepędzą tradycyjne pecety i laptopy? Gadżetomania TV: Historia komputerów Nie mogę się doczekać, kiedy mój laptop przestanie być potrzebny. Intel Compute Stick: bardzo tani komputer w kieszeni