Najciekawsze nadchodzące smartwatche. Asus VivoWatch, Samsung Gear A i Breitling B55 Connected

Smartwatche przestały być jedynie gadżetem dla geeków. Do niedawna odstraszały tandetnym wyglądem bardziej konserwatywnych użytkowników, ale na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, łączących rozbudowane możliwości z wysokiej jakości materiałami i klasycznym wyglądem. Na jakie smartwatche warto w najbliższym czasie zwrócić uwagę?

Alpina Horological Smartwatch

Alpina Horological Smartwatch

Ten artykuł ma 10 stron:

Asus VivoWatch

Asus VivoWatch

Nie będziemy musieli długo czekać na zegarek Asusa, którego majowy debiut na Tajwanie ma poprzedzić rozpoczęcie sprzedaży również w Europie. Zegarek został wyposażony w czarno-biały ekran o rozdzielczości 128 x 128 pikseli i lekki system operacyjny Koob, którego głównym atutem ma być minimalne zapotrzebowanie na moc obliczeniową i energię.

Niezbyt ekscytująca specyfikację ma nam wynagrodzić czas pracy, wynoszący aż 10 dni, mimo zastosowania niewielkiego akumulatora o pojemności zaledwie 123 mAh. Do tego zegarek zapewnia stopień ochrony zgodny z IP67, czyli całkowitą pyło i wodoodporność. Poza ekranem został wyposażony w diodę, odpowiadającą za obsługę powiadomień, a także pulsometr i krokomierz. Proponowana przez producenta cena to 149 dolarów.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Smartwatche:

Zapomniane smartwatche. Pulsar Time Computer – pierwszy elektroniczny zegarek świata Nieładny, drogi smartwatch - to już przeszłość. CES 2015 pożegnaniem z brzydotą i wysokimi cenami Montblanc e-Strap. Piękno luksusowego zegarka i możliwości smartwatcha