6 nietypowych pomysłów na prezent komunijny. Patelnia z Jezusem, kostka modlitewna i inne

Jaki jest idealny prezent komunijny? Konsola, rower czy tablet to zazwyczaj – ku utrapieniu przeciwników komercji – komunijny zestaw obowiązkowy, jednak przy odrobinie chęci można znaleźć inne, lepiej pasujące do tej wyjątkowej uroczystości gadżety!

Ten artykuł ma 6 stron:

Patelnia z Jezusem

Co pewien czas media żyją kolejną sensacją, gdy ogarnięci pareidolią ludzie ogłaszają światu, że na pierogu, grzance albo zacieku na szybie dostrzegli wizerunki świętych. W 2010 roku doprowadziło to do dość zabawnej sytuacji, gdy podekscytowany, 22-letni Toby Elles przekonywał, że gdy zasnął podczas podsmażania bekonu, na patelni, w formie przypalenia objawił mu się Jezus.

Zamiast przypalać potrawy (to niezdrowo!), można zastosować sprytniejsze rozwiązanie i po prostu kupić patelnię z wytłoczonym Jezusem, którego obraz będzie się w ten sposób odciskał na naleśnikach, stekach i wszystkim, co jemy.

Zobacz również: Telewizor Samsunga z zakrzywioną matrycą

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Genialny naukowiec wymyślił Internet na nowo. Poświęcił na to 40 lat życia Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi Gadżetomania TV: Czy wiesz kto wynalazł walki-talkie? Co kandydaci na prezydenta sądzą o nowych technologiach? Sprawdzamy! Emoji – nowy język Internetu. Pismo obrazkowe występuje w połowie komentarzy na Instagramie Sprawdźcie, ile macie lat według Microsoftu. Mnie odmłodzili! Oto światła, o których marzą kierowcy: nie przeszkadza im deszcz i nie oślepiają!

Popularne w tym tygodniu:

Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić FiberFix: 100-krotnie mocniejszy następca srebrnej taśmy klejącej Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Genialny naukowiec wymyślił Internet na nowo. Poświęcił na to 40 lat życia Najlepsze małe, bezprzewodowe głośniki. Co oferują Harman Kardon, Creative, Marshall i Polk Audio? Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień