Kolejna afera z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Fani filmu oburzeni - Geralt nie wygląda jak Żebrowski! [iGag]

Geralt z gry w niczym nie przypomina Geralta z filmu - skarżą się fani kinowej wersji oraz serialu.

cyfraplus.pl

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu dyskusji o tym, czy grafikę w Wiedźminie 3 pogorszono. To jednak niejedyny spór, który uderza w twórców. Do grona oburzonych dołączają fani filmu oraz serialu.

- Nie przejmowaliśmy się pierwszymi częściami Wiedźmina, bo wiedzieliśmy, że to niszowe projekty, które nie mają startu do filmu i serialu. Ale o trzeciej części jest już za głośno, na ulicach pojawiają się plakaty, które przedstawiają nieprawdziwą, niegodną filmowego dzieła postać. Nie możemy zaakceptować faktu, że CD Projekt RED nie dostosowało się do ogólnoprzyjętego wizerunku Geralta, tworząc postać, która w ogóle go nie przypomina. Tylko Michał Żebrowski!

Autorzy protestu wskazali widoczne gołym okiem różnice, których żaden Polak nie powinien zaakceptować.

Grupa domaga się wydania stosownej aktualizacji, która zmieni wizerunek Geralta, w ciągu tygodnia od premiery. Jeżeli CD Projekt RED nie zaakceptuje warunków w najbliższych dniach i nie potwierdzi wydania łatki, oburzeni zapowiadają, że wycofają swoje wszystkie cztery przedpremierowe zamówienia.

iGag to nasz cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Zobacz również: Gadżetovlog o vlogach

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Najlepsze książki science fiction. Niezbędnik nie tylko dla wielbicieli gatunku 10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Nazistowska czekolada. Prawie jak jajko niespodzianka Wahadłowiec Buran. Rdzewiejące resztki radzieckiego programu promów kosmicznych Pierwsza gra na peceta powstała w ciągu jednej nocy. Napisał ją Bill Gates - zobacz, jak wyglądała 10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Strzyżarka Philips 9000 z panelem dotykowym – rozstrzygnięcie konkursu Film dnia. Niesamowita rekonstrukcja! Tak wyglądał Berlin zaraz po II wojnie światowej Mistrzostwa świata w World of Tanks Grand Finals 2015 - podsumowanie Wiedźmin 3 jakiego nie znacie: poznajcie wiedźminkę Geraltinę. Ten cosplay robi wrażenie! "Artysta nie sprawdza, skąd przyszła kasa". I popiera opłatę, z której nic nie rozumie Wiedźmin 3 na wielkich bilbordach budzi kontrowersje. Kolejna reklama, która oszpeca miasta? Tech Week #11: Oculus Rift, seks ze zmarłymi i sprzęt do analizy bąków GTA 2 z fotorealistyczną grafiką. Niesamowity efekt uzyskany za pomocą drona! Świetna modyfikacja GTA V: steruj telefonem w grze za pomocą własnego smarftonu! GEEKS N' NERDS – już 23 maja nowa impreza dla wielbicieli filmów i gier! Kultowe gadżety - prezenty komunijne. Pamiętacie, co dostaliście? [Waszym zdaniem] Niesamowite skoki spadochronowe w Dubaju. Kto powiedział, że potrzebny jest samolot? Tego jeszcze nie było! ZAiKS uprzejmie przypomina, że kopiowanie jest legalne Kupiłem album na karcie MicroSD. Kolekcjonerski gadżet czy sprytny pomysł na sprzedaż muzyki? Pracownik supermarketu podbija Facebooka, bo pomógł staruszkowi zanieść zakupy Gadżet tygodnia [33] – znamy wyniki głosowania. Co wybraliście?