Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Nie ma lepszej okazji, by zaopatrzyć się w nowe gadżety, sprzęt RTV, głośniki, konsole czy gry, niż Święta. Przedstawiamy nasze podpowiedzi, dla wszystkich poszukujących prezentów dla bliskich i... dla siebie.

Zdjęcie Mikołaja pochodzi z serwisu Shutterstock.com.

Zdjęcie Mikołaja pochodzi z serwisu Shutterstock.com.

Ten artykuł ma 9 stron:

Telewizory 4K, LED i OLED

LG OLED 55EG910V

LG 55EG910V

Nie dość, że wielki, to jeszcze zaokrąglony i cieńszy od twojego palca! OLED od LG robi wrażenie nawet kiedy jest wyłączony. Prawdopodobnie rzadko będziesz go jednak wyłączać, co jest zasługą 4K, soczystych kolorów i idealnych czerni. W te Święta „Kevin sam w domu” będzie wyglądał lepiej niż kiedykolwiek.
Cena: 9999 zł

Samsung 60" UHD JU6872 Seria 6

Samsung JU6872 Seria 6

Telewizor 4K od Samsunga to klasyka w najlepszym wydaniu. Nie jest zakrzywiony, dzięki czemu twój konserwatywny ojciec nie będzie narzekał, że za jego czasów ekran miał być płaski i już. Zastosowanie nanokryształów pozwala precyzyjnie odwzorować kolory, a funkcji dodatkowych jest tyle, że nawet nie spróbujemy ich wymieniać.
Cena: ok. 7600 zł

LG LED 49UF8579

LG 49UF8579

Zobacz również: Wideorecenzja: Acer Aspire S3

Przyjemny zestaw od LG: LED UHD ze Smart TV, 3D, webOS 2.0, HEVC i WiFi i wieloma innymi akronimami oznaczającymi przydatne i efektowne technologie. Wszystko to w klasie energetycznej A+, zamknięte w zgrabnych i nieprzytłaczających 49 calach. Do salonu jak znalazł – niezależnie od jego wielkości.
Cena: 3999 zł

Philips 55PUS7600

Philips 55PUS7600

Coś dla oszczędnych: telewizor, który został wyróżniony przez organizację EISA nagrodą za najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie jest tak efektowny jak pozostałe propozycje, ale kupując go, masz pewność, że dostajesz dobry produkt za dobrą cenę.
Cena: ok. 6500 zł

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen Gala Mobility Trends – podsumowanie roku 2017 w branży mobilnych technologii