Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Ten artykuł ma 9 stron:

Laptopy do pracy i rozrywki

Chromebook ACER CB5–311-T8CS

Chromebook ACER CB5

Chromebook firmy Acer to wyważony, solidny sprzęt, oferujący dobrą jakość za rozsądną cenę. Jest wystarczająco szybki (Nvidia Tegra K1 2,1 GHz, 4 GB RAM), a zarazem tani, żebyś kupił go do grania, tłumacząc sobie, że tak naprawdę inwestujesz w narzędzie pracy.
Cena: 1399 zł

Fujitsu Lifebook S935

Fujitsu Lifebook S935

Oto laptop szybki, potężny, bezpieczny dzięki czytnikowi żył, nieprzeciętnie wytrzymały i z bardzo pojemną baterią – czyli idealny do rozgrywek w Heroes VI podczas długich podróży służbowych. Do pracy zresztą też, jeśli naprawdę musisz ją wykonać. Twój szef będzie patrzył na ciebie z zazdrością.
Cena: od 4799 zł

Dell Inspiron 5537

Dell Inspiron 5537

Zobacz również: Największy na świecie zakrzywiony telewizor LG OLED TV 4K

Notebook cienki, lekki, wydajny, energooszczędny i – jak twierdzi producent - „zaprojektowany z myślą o realiach tego świata”. Czy to znaczy, że ma sensor wykrywający szefa i automatycznie przełączający na arkusz Excela? Niestety nie, ale za to jest cienki, lekki, wydajny i energooszczędny.
Cena: ok. 2800 zł

Toshiba Satellite L50-B-1MQ

Toshiba Satellite L50-B-1MQ

Satellite robi dokładnie to, do czego został stworzony: bez problemu obsługuje mniej i bardziej złożone aplikacje, ma wyraźny ekran, działa cicho i umożliwia wygodną pracę. To nie monstrum na miarę Alienware, ale chyba nie chcesz ciąć w pracy w najnowszą Cywilizację…? Tak myśleliśmy. Pójdzie bez problemu.
Cena: ok. 2100 zł

HP Pavilion 17-e117

HP Pavilion 17-e117

Nie jest to laptop najnowszy ani najsilniejszy z możliwych. To rozsądnej jakości sprzęt w rozsądnej cenie – idealny do pracy zdalnej dla większości osób pracujących w terenie. Jeśli jesteś jedną z kilku osób tworzących skomplikowane programy lub modele 3D, trzymając laptop na kolanach, daj nam znać, jak bardzo się mylimy.
Cena: ok. 1800 zł

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot