Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Ten artykuł ma 9 stron:

Słuchawki, soundbary, głośniki przenośne

LG NB5540

LG NB5540

Soundbar LG z bezprzewodowym subwooferem to system 4.1, potrafiący skutecznie zastąpić tradycyjne zestawy nagłośnienia. To przyjemne połączone z pożytecznym: oglądając film, słyszysz efekty wokół siebie, a dzięki przesyłowy dźwięku przez Bluetooth domownicy nie potykają się o kable. Czysta rozkosz dla każdego audiofila.
Cena: ok. 1100 zł

Sennheiser MOMENTUM

Sennheiser MOMENTUM

Oto nagrodzone przez EISA luksusowe słuchawki, znane także jako „Mokry sen audiofila”. Dostępne w wersji dla każdego: nausznej, dousznej, przewodowej i bezprzewodowej. Wykorzystują Bluetooth 4.0 i kodek apt-X, zapewniający rewelacyjne brzmienie. Współpracują ze sprzętami z Androidem i iPhone'ami.
Cena: od 429 zł. Prezentowany model: 1349 zł.

Yamaha YSP-5600

Yamaha YSP-5600

Zobacz również: Acer Aspire R7

YSP-5600 to więcej niż głośnik. To cyfrowy projektor dźwięku, emitujący 44 niezależne wiązki dźwiękowe, tworzące siedmiokanałowe, trójwymiarowe brzmienie. Wrażenia? Jak w kinowej sali. Droga, jaką przebyła technologia od ery głośników mono, jest zaiste imponująca.
Cena: od 6666 zł

Creative Muvo

Creative Muvo

Technologia zmienia oblicza domówek. Możesz wyjąć z torby własny głośnik i zapodać skoczne kawałki, jeśli nie podoba ci się repertuar kanapowego DJ-a. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz też nagrać jego narzekania. Muvo oferuje dźwięk o jakości porównywalnej z głośnikami przewodowymi. Słodko!
Cena: ok. 250 zł

Denon Envaya

Denon Envaya

Choć "Denon Envaya" brzmi jak szoszońska klątwa, w rzeczywistości jest nazwą jednego z najlepiej wyglądających głośników Bluetooth na rynku. A także jednego z najlepiej brzmiących. Z takim głośnikiem możesz przenieść imprezę nawet w sam środek lasu, do kościoła albo biblioteki. Nie powinieneś tego robić, ale możesz.
Cena: 749 zł

Harman Kardon HKTS 16BQ

Harman Kardon HKTS 16BQ

Harman Kardon jest tym, czym Porsche w branży motoryzacyjnej, Qatar Airways w branży lotniczej, Czechowice S.A. wśród producentów zapałek. Jego zestaw nagłośnienia 5.1 to klasa sama w sobie: brzmi świetnie, wygląda świetnie, a podłącza się tak łatwo, że nie będziesz musiał wołać sąsiada.
Cena: 1599 zł

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot