Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Ten artykuł ma 9 stron:

Niesamowite gadżety

Xiaomi 700W Balance Stand Up Electric Scooter

Xiaomi 700W Balance Stand Up Electric Scooter

Żyjemy w erze Jetsonów. Nie musisz chodzić na zakupy – wszędzie dojedziesz bez ruszania się z miejsca. Xiaomi to mniejsza, zgrabniejsza, wygodniejsza i po prostu lepsza wersja Segwaya, z której naprawdę można wygodnie korzystać podczas wypadu do sklepu. Stoisz i ruszasz w drogę. Nic prostszego.
Cena: ok. 500 USD

AlcoFind Pro X-5

AlcoFind Pro X-5

Kuzyn wzniósł o jeden świąteczny toast za dużo i nie wiesz, czy oddać mu kluczyki? Sprawdź go, wykorzystując profesjonalny alkomat AlcoFind, wykonujący pomiary z dokładnością do 0,1‰. Sensor eliminuje czynniki, które mogą mieć wpływ na rezultat, np. palenie papierosów, i pozwala zapisać 10 ostatnich wyników. Przydatny co sobotę.
Cena: 299 zł

Lokalizator GPS GL 300 Server

GPS GL 300 Server

Zobacz również: Pierwszy telewizor OLED Ultra HD 4K

Lokalizatory GPS przydają się nie tylko wtedy, gdy szukasz drogi w obcym mieście. Umieść GL 300 w walizce, a określisz jej położenie z dokładnością do dwóch metrów. Zostaw go w samochodzie, a już nigdy nie będziesz błąkał się po parkingu przed centrum handlowym. To gadżet, którego nie da się zgubić.
Cena: 1380 zł

Hot Pink Mace Mini

Hot Pink Mace Mini

Uroczy i groźny — właśnie taki jest gaz obronny dla kobiet Hot Pink Mace Mini, dostępny w sklepie SpyShop.pl. W niepozornym różowym breloczku kryje się ładunek, który zwali z nóg każdego agresora. Spray pryska na odległość ok. 1,5 m, powodując łzawienie, podrażnienie dróg oddechowych i swędzenie. Małe, a cieszy.
Cena: 60 zł

WD My Cloud

To właściwie nie dysk, ale cały komputer. W przeciwieństwie do chmur publicznych, magazyn danych z chmurą osobistą My Cloud umożliwia przechowywanie zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów w jedynym bezpiecznym miejscu - „u siebie”, bez abonamentu. Na dwu-terabajtowym My Cloud nagramy 400 tys. zdjęć (ok. 3,5 MB), 500 tys. plików muzycznych, (ok. 4 min.) i 150 godzin filmów (w formacie DV; 13 GB = godzina). Wszystkie wrzucone pliki można obejrzeć np. na TV dzięki sturmieniowaniu multimediów.

Użytkownicy mają dostęp do My Cloud zarówno przez Internet, jak i urządzenia mobilne — w dowolnym czasie i z każdego miejsce na ziemi. Pliki można zdalnie przesyłać w obie strony oraz udostępniać osobom trzecim. Instalacja i obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

WD My Cloud dostępny jest w różnych pojemnościach od 2 do 6 TB. Cena od ok.549 zł.

TrackR StickR

TrackR StickR

Mały, przyczepiany do dowolnego obiektu nadajnik pokazujący położenie małych obiektów. Dla większej dokładności wykorzystuje GPS i pomiar odległości od smartfonu. Dzięki niemu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zostawiłeś klucze, telefon czy portfel. Prawdopodobnie najlepszy wynalazek od czasów koła.
Cena: 29 USD

Snowflake Stealth Drone

Snowflake Stealth Drone

Minidron mieszczący się na dłoni, z prostym systemem sterowania umożliwiającym powietrzne akrobacje. Zabawka, która dziesięć lat temu w filmie s-f byłaby efektem komputerowym — a dziś możesz się nią bawić w "real life". Snowflake to nowa i nowocześnie wyglądająca technologia, więc nie musisz udawać, że kupujesz go dla dziecka.
Cena: 34,99 USD

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi