Najlepsze miniprojektory, czyli kino w kieszeni

Mobilność zyskała nowy wymiar: dzięki miniaturowym projektorom możemy mieć zawsze przy sobie sprzęt, wyświetlający obraz o przekątnej przekraczającej nawet 100 cali.

Philips PicoPix 4350

Philips PicoPix 4350

Ten artykuł ma 4 strony:

Z tego artykułu dowiesz się:

  • za ile można kupić tani miniprojektor
  • które firmy oferują hybrydę projektora z innym gadżetem
  • który miniprojektor zmieści się w kieszeni
  • jaką przekątną może mieć obraz, wyświetlony z miniaturowego projektora

Wybierając miniaturowy projektor warto pamiętać, że sprzęt tego typu zawsze będzie jakimś kompromisem. Kieszonkowe rozmiary, idące w parze z dość przystępną ceną wiążą się zazwyczaj z ograniczeniami, dotyczącymi rozdzielczości obrazu, jego jasności, kontrastu czy wielkości możliwej do uzyskania przekątnej.

Miniprojektor nie zastąpi stacjonarnego sprzętu, jednak może być jego uzupełnieniem. W końcu najlepszy sprzęt to ten, który mamy właśnie przy sobie, a rozmiary prezentowanych tu gadżetów sprawiają, że niektóre z nich zmieszczą się nawet w kieszeni, nie mówiąc o plecaku czy torbie na laptopa.

60" Multimedia Portable Mini Hd Led Projector

60" Multimedia Portable Mini Hd Led Projector

Ile może kosztować najprostszy miniprojektor? Okazuje się, że – o ile nie mamy wielkich oczekiwań – sprzęt tego typu kupimy nawet za mniej, niż 200 złotych. Przykładem takiego gadżetu jest 60" Multimedia Portable Mini Hd Led Projector , którego nazwa zdradza w gruncie rzeczy większość szczegółów dotyczących specyfikacji.

Za taką cenę trudno oczekiwać parametrów z górnej półki. Gadżet oferuje nikłą rozdzielczość 320 na 200 pikseli, kontrast 300:1 i jasność na poziomie 40 lumenów. W takim przypadku warto pamiętać, że – aby zobaczyć coś na wyświetlanym obrazie – warto zadbać o dobre zaciemnienie pomieszczenia.

5 gier, które trzeba zobaczyć na projektorze

Stucalowy ekran? Mając go do dyspozycji i będąc fanem gier, nie można odmówić sobie kilku chwil z ulubionymi tytułami. Przedstawiamy te, które naszym…

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Blu-ray 4K. Jakość maksymalna, bez półśrodków, bez obciążania łącza. Rewolucja? 4K: filmy, seriale, programy i inne treści. W jakich serwisach i usługach je znajdziemy? Moc, liczba cali, jakość? Wszystko jest podobne. Teraz chcę płacić za wygląd Mylicie się. Cena nie gra roli, to nie od niej zależy sukces technologii Co za czasy, HD przegrała z SD! Dlaczego wolimy DVD niż Blu-ray?