Tego się po Apple nie spodziewałeś. 13 nieznanych faktów

Dlaczego Steve Jobs utopił iPoda, kiedy Apple produkował aparaty cyfrowe i co naprawdę oznacza nazwa Cydia?

  1. Za ile jeden z z założycieli pozbył się 10 proc. udziałów w Apple?
  2. Co łączy motyla i łamanie zabezpieczeń iPhone'a?
  3. Jaką rozdzielczość zdjęć oferował pierwszy aparat fotograficzny Apple?
  4. Dlaczego iPhone na reklamach pokazuje zawsze tę samą godzinę?
  5. Jakie drzewo było na pierwszym logo Apple?

Zanim Apple stało się czołową marką świata, firma przeszła wiele metamorfoz, produkując po drodze szereg mniej lub bardziej udanych produktów. Niektóre z nich są całkiem zabawne, a wiele związanych z nimi historii mało znanych.

Zobacz również: Asus VivoBook S200

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Logitech Speaker Lapdesk N550 - klima dla laptopa i masaż dla uszu Blu-ray z mkv Odzyskujemy pliki usunięte z danego katalogu (Windows Vista) Ekstremalna miniaturyzacji prosto z Japonii LG Prada w kolorze srebra Nowy projektor SXRD od Sony Oda do starych gier już na Steam Kawa dla miłośników gadżetów. I kawy, oczywiście! iOpener - dodatek do iPhone'a dla prawdziwego mężczyzny Budki z Twitterem zastąpią budki telefoniczne Niewidzialne czołgi wysmarowane atramentem? Odrzutowy autobus - by uczniowie się nie spóźniali!

Popularne w tym tygodniu:

Monorail w Rzeszowie, czyli niezwykły pociąg w polskim mieście Niemal tak duża jak największy budynek w Polsce. Może stanąć na Bałtyku Wygląda jak futurystyczna dzielnica z filmu science-fiction. Most z wodospadem to efektowna wizja Paryża Nowy naczelny Trójki. Kim jest Kuba Strzyczkowski? Znany nie tylko z radia Samsung i jego nowe, zakrzywione monitory. Znamy ceny w Polsce Lot NASA i SpaceX rozpoczyna nową erę podboju kosmosu. Miała wyglądać inaczej. Afrykański naukowiec chciał chodzić po Księżycu na rękach