Tydzień z Gadżetomanią #4: przenośne dyski, inteligentne notatniki, najnowocześniejsze czołgi i niesamowite edycje kolekcjonerskie

Jaki przenośny dysk wybrać? Czym nagrywać nasze sportowe wyczyny? Jak połączyć nowoczesną technologię z tradycyjnym, odręcznym tworzeniem notatek? Tymi – i wieloma innymi, ciekawymi tematami – zajmiemy się w najbliższym tygodniu.

Przed nami pasjonujący tydzień! Już niebawem przeczytacie o tym, czym miała być gra „Mount & Blade II: Bannerlord”, czego po tym tytule oczekiwaliśmy i co z tego wyszło.

Nie zabraknie poradników – tym razem zajmiemy się przenośnymi magazynami danych i sprawdzimy, które z dostępnych na polskim rynku, przenośnych dysków są warte uwagi. Rzucimy okiem również na sportowe kamery, których oferta staje się z miesiąca na miesiąc coraz ciekawsza, a ceny – przynajmniej niektórych modeli – całkiem atrakcyjne.

W środę zastanowimy się nad tym, jak technologia zmienia sposób prowadzenia notatek – sprawdzimy, jakie modele inteligentnych piór i notatników są dostępne na rynku i jak z nich korzystać.Przetestujemy również bardzo ciekawy monitor Philipsa, łączący rozdzielczość 4K i zakrzywiony ekran z… sami się przekonacie.

Nie braknie również wątków militarnych – tym razem zajmiemy się współczesnymi czołgami i najnowocześniejszymi przedstawicielami tego rodzaju broni.

Na koniec tygodnia rozbudzimy apetyty graczy, prezentując najciekawsze, najbardziej niesamowite, nietypowe i budzące podziw edycje kolekcjonerskie. Czy ich czas – mimo popularności cyfrowej dystrybucjima dopiero nadejść?

Zwieńczeniem tygodnia będzie nasz udział w polskim pokazie drona DJI Mavic Pro. Relację będziecie mieli okazję przeczytać po weekendzie.

Do zobaczenia. I nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebooka!

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Acer Aspire S3

Dla przypomnienia prezentujemy również najciekawsze artykuły ostatniego tygodnia:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Jak powstaje smartfon? Jeśli poznacie prawdę, być może nigdy więcej go nie kupicie Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Cyfrowi aktorzy w filmach. Jak wyglądała droga od prostych modeli 3D do fotorealizmu? Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Tego się po Apple nie spodziewałeś. 13 nieznanych faktów Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Algorytm zabijania. Skynet istnieje i dzięki big data decyduje, kogo trzeba uśmiercić