Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy

Trudno o lepszy moment na zakup nowej płyty głównej lub karty graficznej. Wybierając promocyjne produkty MSI można bowiem liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy. Których modeli dotyczy cashback?

  1. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać zwrot pieniędzy?
  2. Które produkty objęto promocją?
  3. Czy akcja dotyczy wyłącznie płyt dla Intela i kart Nvidii?

Rozszerzona edycja popularnej kampanii

Z ostatnim dniem marca akcja promocyjna „Zimowy Cashback” została przez markę MSI zakończona. W jej ramach oferowano nabywcom wybranych płyt głównych zwrot części wydanych na nie pieniędzy. Zainteresowanie okazało się na tyle duże, że 14 kwietnia uruchomiono kolejną odsłonę akcji. Tym razem objęła ona także karty graficzne GeForce z serii Pascal.

Zasady promocji nie zmieniły się: w czasie jej trwania (nie później niż do 14 maja) należy zakupić jeden z produktów objętych cashbackiem, a następnie w okresie od 30 do 60 dni zgłosić ów fakt w specjalnym formularzu na stronie MSI. Po jego rozpatrzeniu, odpowiednia kwota w ciągu 30 dni zostanie klientowi przekazana przelewem na wskazany rachunek bankowy.

GeForce GTX 1080 GAMING X 8G

Do 460 zł zwrotu za zakupy

Promocyjnych produktów jest naprawdę sporo: chodzi o 32 modele płyt głównych i 29 kart graficznych. Pierwsze z nich to dedykowane Intelowi (LGA 1151/2011–3) platformy od mini po pełen ATX, natomiast wśród układów graficznych znalazły się trzy z rodziny Pascal: GTX 1060 (wersje 3 i 6 GB), GTX 1070 oraz GTX 1080. Pełna lista jest dostępna pod tym adresem.

MSI kusi kwotami zwrotu od 65 do 210 zł w obu kategoriach produktów, w przypadku zestawów płyta + karta dodatkowo zwiększając kwotę cashbacku o 20 lub 40 zł. Najwyższy przelew może więc osiągnąć nawet 460 zł, pozwalając znacząco zamortyzować koszt modernizacji komputera PC. Kwota ta pozwoli na zakup m.in. wysoko taktowanej pamięci RAM bądź wydajnego dysku SSD.

MSI Z270 Gaming M5

Wykluczona technologia AMD

Jeśli więc w ostatnich miesiącach odkładaliśmy w czasie zakup lub upgrade desktopa, warto rozważyć jego dokonanie w okresie trwania promocji. O ile bowiem sklepy regularnie oferują rabaty rzędu kilkudziesięciu złotych, o tyle obniżki przekraczające 200 zł należą do rzadkości. Zwłaszcza te pozwalające dokonać zakupu w dowolnym sklepie.

Zobacz również: Studio PlayStation 5 highlight: Adam Zdrójkowski – Fenomen kontrolera DualSense

Zastrzeżenia można mieć jedynie wobec listy produktów objętych promocją: o ile składa się na nią aż 61 modeli, wszystkie promują Intela oraz Nvidię. Klienci preferujący procesory Ryzen oraz karty graficzne Radeon na zwrot części kosztów liczyć niestety nie mogą. Szkoda, gdyż w portfolio MSI nie brakuje udanych modeli płyt głównych z socketem AM4 oraz kart z serii Polaris.

Źródło: msi-promotions.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Promocje:

Bang&Olufsen w rewelacyjnych cenach. Słuchawki i głośniki z dużym rabatem Przecena z 1499 na 999 złotych! Wystarczy podać kod rabatowy Takiej przeceny jeszcze nie było. Kindle tańszy o ponad 150 zł! Kindle w świetnej cenie. Amazon przecenia swoje czytniki e-booków Biedronka: laptop za 600 zł, który wygląda jak MacBook Air Kup hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter Pro, plecak gadżetów dostaniesz w prezencie PlayStation 4: promocja z PlayStation Plus zaskakuje. W ofercie… klapki Kiano SlimNote 14,2: tani laptop trafił do Biedronki. I kosztuje jeszcze mniej Wyjątkowe promocje na sprzęt komputerowy Logitech Elektronarzędzia Bosch w doskonałej cenie. Taniej prawie o połowę Elektronarzędzia Bosch w dobrych cenach. Nawet kilkaset złotych taniej Nowa elektronika w ofercie Lidla. Bezprzewodowe słuchawki Pioneer w dobrej cenie