Odkurzacz workowy do 200 zł

Solidny odkurzacz workowy możemy dostać nawet za kwotę niższą niż 200 zł. Przy zakupie warto zwracać uwagę na takie cechy odkurzacza, jak np. moc silnika, zasięg pracy i pojemność worka.

Odkurzacz workowy jest popularnym i funkcjonalnym urządzeniem

Odkurzacz workowy jest popularnym i funkcjonalnym urządzeniem (pixabay.com/kropekk_pl)

Odkurzacz workowy Clatronic BS 1301

Model BS 1301 firmy Clatronic wypada najlepiej pod względem zasięgu pracy, który wynosi aż 8,3 m

Chociaż odkurzacz workowy Clatronic BS 1301 został wyposażony w silnik o przeciętnej mocy (700 W), to dzięki temu jego atutem jest ekonomiczna praca. Osoby, które chcą kupić energooszczędny odkurzacz workowy do 200 zł powinny zwrócić uwagę na ten właśnie model, któremu przyznano w tym aspekcie wysoką klasę A. Nie jest to jednak urządzenie dla alergików, a to ze względu na fakt, że poziom reemisji kurzu jest w jego przypadku dosyć wysoki.

Model BS 1301 firmy Clatronic wypada w tym zestawieniu najlepiej pod względem zasięgu pracy, który wynosi aż 8,3 m, co powinno ułatwić życie wielu użytkownikom.

Odkurzacz workowy Adler AD 7007

Adler AD 7007 posiada wskaźnik zapełnienia worka

Adler AD 7007 to odkurzacz workowy klasy energetycznej A, która czyni to urządzenie ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska. Odkurzacz workowy Adler AD 7007 lepiej radzi sobie z odkurzaniem twardych podłóg niż dywanów i nie sprawia użytkownikom większych kłopotów podczas przemieszczania się, gdyż waży 3,6 kg.

Dzięki przyzwoitemu zasięgowi pracy, który wynosi 8 metrów, urządzenie nie będzie wymagać ciągłej zmiany położenia. Odkurzacz workowy Adler AD 7007 posiada także dodatkową funkcję w postaci wskaźnika zapełnienia worka, dzięki której szybko zorientujemy się, że przyszedł czas na wymianę.

Odkurzacz workowy Sencor SVC 45GR

Odkurzacz workowy Sencor SVC 45GR bardzo dobrze sprawdza się w sprzątaniu twardych podłóg

Model Sencor SVC 45GR został wyposażony w mocny, 1400-watowy silnik, dzięki któremu można posprzątać tym odkurzaczem workowym naprawdę duże mieszkanie, a nawet dom. Klasa energetyczna D sprawia, że odkurzacz workowy Sencor SVC 45GR nie uchodzi co prawda za niezwykle ekonomiczny sprzęt, lecz mimo to nie zużywa energii w przesadnych ilościach.

Odkurzacz workowy Sencor SVC 45GR bardzo dobrze sprawdza się w sprzątaniu twardych podłóg – w tej kategorii cechuje się klasą B. Jego waga wynosi jedynie 3,6 kg.

Odkurzacz workowy Amica VP1061 Zonda Eco

Odkurzacz Amica ma zasięg pracy wynoszący 8 metrów

Amica VP1061 Zonda Eco to najlepszy odkurzacz workowy do 200 zł w tym zestawieniu, jeśli chodzi o sprzątanie podłóg twardych. W tej kategorii odkurzaczowi workowemu Amica VP1061 Zonda Eco przyznano klasę A. W kwestii zbieralności kurzu z dywanów urządzenie charakteryzuje się natomiast klasą D. Jego zaletą jest na pewno pojemny, 2-litrowy worek.

Odkurzacz Amica posiada także 5-metrowy kabel, co w połączeniu z wężem i rurą tego odkurzacza workowego daje naprawdę niezły zasięg pracy wynoszący 8 metrów.

Odkurzacz workowy Bomann BS 9021 CB

Bomann BS 9021 CB ma elegancki, a przy tym bardzo nowoczesny wygląd

Odkurzacz Bomann BS 9021 CB warto kupić m.in. ze względu na fakt, że jest to bardzo poręczne urządzenie, którego waga wynosi ledwie 3,7 kg. Ponadto ten sprzęt doskonale radzi sobie z odkurzaniem podłóg (klasa A), choć nie jest już tak skuteczny w przypadku sprzątania dywanów (klasa E). Model Bomann BS 9021 CB jest wyposażony w przydatne końcówki: ssawkę szczelinową i wielofunkcyjną szczotkę o dużym zasięgu.

Jest jeszcze jedna rzecz, która przemawia za zakupem odkurzacza bezworkowego Bomann BS 9021 CB. Chodzi o jego elegancki, a przy tym bardzo nowoczesny wygląd, dzięki któremu tego urządzenia nie trzeba chować w najciemniejszym kącie domu.

 

Clatronic BS 1301

Adler AD 7007

Sencor SVC 45GR

Amica VP1061 Zonda Eco

Bomann BS 9021 CB

Moc silnika (W) 700 700 1400 1600 700
Klasa energetyczna A A D F A
Klasa reemisji kurzu G G E E G
Zasięg pracy (m) 8,3 8 7,5 8 brak danych
Waga (kg) 6,15 3,6 3,6 4,5 3,7
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Blender ręczny do 200 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Blender kielichowy do 300 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić? Blender kielichowy do 200 zł Żelazko do 100 zł Kosiarka do 500 zł Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Klawiatury mechaniczne: rodzaje i cechy najpopularniejszych przełączników Cherry Klawiatury mechaniczne: czym różnią się od klasycznych? Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10? Karta graficzna do 600 zł, czyli budżetowy gaming w FullHD Uważaj na licencję. Naruszenie może kosztować nawet 2 tys. zł! Walentynkowe gadżety 2017. Co podarować drugiej połówce? Słowniczek Smart TV. Co znaczą skróty 4K, DLNA, DVB-T, HbbTV? Wyjaśniamy! BitTorrent Live: transmisje na żywo dostępne także dla Androida

Popularne w tym tygodniu:

Kuny w samochodzie. Skuteczny sposób na małe szkodniki Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Zapomnij o kolejkach i drogich biletach. Dzięki promocji niewielkim kosztem zrobisz sobie kino w domu Jak wybrac dobry masażer? Domowy sposób na stres Zadziwiający głośnik Sony. Dzięki niemu zawsze usłyszysz dźwięk z telewizora Słuchawki z redukcją szumów w rewelacyjnej cenie. Tej promocji nie możesz przegapić