Odkurzacz workowy do 300 zł

W cenie poniżej 300 zł możemy kupić zarówno energooszczędny odkurzacz workowy, jak również odkurzacz o dużej mocy silnika. Odkurzacze workowe do 300 zł cechują się też nowoczesnym designem i możliwością zainstalowania worka o dużej pojemności.

Za mniej niż 300 zł możemy mieć odkurzacz workowy o nawet 10-metrowym zasięgu pracy

Za mniej niż 300 zł możemy mieć odkurzacz workowy o nawet 10-metrowym zasięgu pracy (istockphoto.com/LuckyBusiness)

Odkurzacz workowy Dirt Devil DD 7071

Dirt Devil DD 7071 to idealny odkurzacz workowy do 300 zł dla alergików

Dirt Devil DD 7071 jest idealnym odkurzaczem workowym do 300 zł dla alergików. Powód? Model posiada wysokiej jakości antyalergiczny filtr HEPA13 i dodatkowo charakteryzuje się klasą reemisji kurzu A, co oznacza, że nie wydostaje się z niego zbyt wiele zanieczyszczeń. Poza tym ten odkurzacz workowy ma świetny zasięg pracy (rozumiany jako suma długości kabla, węża i rury), który wynosi 9 m, dzięki czemu urządzenia nie trzeba non stop przesuwać.

Warto kupić sprzęt Dirt Devil DD 7071 ze względu na dopasowane do niego worki o dużej, aż 3,2-litrowej pojemności, które w związku z tym nie będą wymagać częstej wymiany. Są one wykonane z włókniny, która jest trwalsza i bardziej elastyczna od papieru.

Odkurzacz workowy Zelmer Roto ZVC225SK

Zelmer Roto ZVC225SK to odkurzacz workowy klasy energetycznej A

Model Zelmera o nazwie Roto ZVC225SK jest jednym z najbardziej energooszczędnych odkurzaczy workowych do 300 zł. Urządzenie cechuje się bowiem wysoką klasą energetyczną A i silnikiem o umiarkowanej mocy 700 W. Roczne zużycie energii w przypadku tego odkurzacza workowego wynosi ledwie 26,7 kWh.

Zelmer Roto ZVC225SK to sprzęt klasy C w kwestii reemisji kurzu, co oznacza, że powietrze, które wydobywa się z jego wnętrza, jest stosunkowo czyste. Urządzenie zbiera zanieczyszczenia do pojemnego, 3-litrowego worka, który jest mocnym punktem tego odkurzacza.

Odkurzacz workowy Hoover CP71_CP31011

Hoover CP71_CP31011 wyróżnia się klasą energetyczną A i rocznym zużyciem energii na poziomie 27 kWh

W tym zestawieniu nie ma innego równie lekkiego odkurzacza workowego do 300 zł co Hoover CP71_CP31011. Model waży raptem 4 kg, dlatego podczas przenoszenia go w inne miejsce użytkownikowi nie powinien przeszkadzać nawet brak zamontowanego na jego obudowie uchwytu. Warto dodać, że sprzęt z serii Capture od Hoovera doskonale radzi sobie ze sprzątaniem twardych powierzchni (klasa A).

Ponieważ Hoover CP71_CP31011 wyróżnia się klasą energetyczną A i rocznym zużyciem energii na poziomie 27 kWh, można go uznać za odkurzacz workowy przyjazny dla środowiska, a do tego tani w eksploatacji.

Odkurzacz workowy Hyundai VC004W

Odkurzacz workowy Hyundai VC004W to solidny sprzęt w rozsądnej cenie

Model marki Hyundai może nie jest numerem jeden w swojej klasie w kwestii ekonomicznego zużywania prądu czy reemisji kurzu, jednak ma inne zalety. Jednym z nich jest wysoka skuteczność sprzątania twardych podłóg — odkurzacz workowy Hyundai VC004W jest pod tym względem urządzeniem klasy B. Jak na odkurzacz workowy poniżej 300 zł posiada on również przyzwoity, 8-metrowy zasięg pracy.

Ponadto model VC004W od Hyundaia jest dość lekkim sprzętem, który waży niewiele ponad 4 kg, dzięki czemu łatwo można go przesuwać oraz przenosić.

Odkurzacz workowy Concept VP-8081

Odkurzacz workowy Concept VP-8081 posiada solidny silnik o mocy 900 W

Concept VP-8081 to urządzenie klasy energetycznej B, z którego wydobywa się stosunkowo czyste powietrze (klasa reemisji kurzu C). Warto kupić ten solidny odkurzacz workowy do 300 zł ze względu na dołączony do niego szeroki zestaw końcówek, wśród których jest bardzo przydatna turboszczotka, idealna do sprzątania mocno zabrudzonych dywanów.

Co więcej model VP-8081 marki Concept posiada solidny silnik o mocy 900 W, który gwarantuje równowagę pomiędzy zużyciem energii i komfortem sprzątania dużych powierzchni. Zasięg pracy tego odkurzacza wynosi 8 metrów, a umieszczane w nim 2-litrowe worki nie powinny wymagać ciągłej wymiany.

 

Dirt Devil DD 7071

Zelmer Roto ZVC225SK

Hoover CP71_CP31011

Hyundai VC004W

Concept VP-8081

Moc silnika (W) 800 700 700 1200 900
Rodzaj/pojemność worka włókninowy/3,2 l papierowy/3 l papierowy/2,3 l papierowy/2 l papierowy/2 l
Klasa energetyczna B A A D B
Klasa reemisji kurzu A C C G C
Zasięg pracy (m) 9 9 7,5 8 8
Waga (kg) 4,1 4,6 4 4,1 4,1
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Blender ręczny do 200 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Blender kielichowy do 300 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić? Odkurzacz workowy do 200 zł Blender kielichowy do 200 zł Żelazko do 100 zł Kosiarka do 500 zł Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Klawiatury mechaniczne: rodzaje i cechy najpopularniejszych przełączników Cherry Klawiatury mechaniczne: czym różnią się od klasycznych? Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10? Karta graficzna do 600 zł, czyli budżetowy gaming w FullHD Uważaj na licencję. Naruszenie może kosztować nawet 2 tys. zł! Walentynkowe gadżety 2017. Co podarować drugiej połówce? Słowniczek Smart TV. Co znaczą skróty 4K, DLNA, DVB-T, HbbTV? Wyjaśniamy! BitTorrent Live: transmisje na żywo dostępne także dla Androida

Popularne w tym tygodniu:

Kuny w samochodzie. Skuteczny sposób na małe szkodniki Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Zapomnij o kolejkach i drogich biletach. Dzięki promocji niewielkim kosztem zrobisz sobie kino w domu Jak wybrac dobry masażer? Domowy sposób na stres Zadziwiający głośnik Sony. Dzięki niemu zawsze usłyszysz dźwięk z telewizora Słuchawki z redukcją szumów w rewelacyjnej cenie. Tej promocji nie możesz przegapić