Piekarniki do 1000 zł

Za mniej niż 1000 zł można kupić solidny piekarnik elektryczny popularnego producenta. Piekarnik elektryczny poniżej 1000 zł to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią prostotę i nie potrzebują wielu dodatkowych funkcji.

Piekarniki elektryczne poniżej 1000 zł są bardzo łatwe w obsłudze

Piekarniki elektryczne poniżej 1000 zł są bardzo łatwe w obsłudze (istockphoto.com/djedzura)

Piekarnik elektryczny Candy Forno Incasso CMFS4X

Candy Forno Incasso CMFS4X to bezpieczny piekarnik, który posiada system chłodnych drzwi

Model CMFS4X z linii Forno Incasso produkowanej przez firmę Candy jest piekarnikiem do 1000 zł o standardowych wymiarach (58,5 x 56 x 56 cm), dzięki czemu powinien zmieścić się w niemal każdej kuchennej zabudowie. Charakteryzuje go klasa energetyczna A, dzięki której można zmniejszyć roczne zużycie prądu w swoim domu, przy okazji dbając o środowisko. Poza tym Candy Forno Incasso CMFS4X to bezpieczny piekarnik, który posiada system chłodnych drzwi – nie nagrzeją się one znacząco nawet wtedy, gdy pokrętło urządzenia do regulacji temperatury będzie ustawione na najwyższą wartość.

Piekarnik elektryczny Amica EB6541 Classic

Amica EB6541 Classic to jeden z najtańszych piekarników elektrycznych

Amica EB6541 Classic to jeden z najtańszych piekarników do 1000 zł. Piekarnik Amica EB6541 Classic można łatwo zabudować dzięki wymiarom 59,5 x 59,5 x 57,5 cm. Bezpieczeństwo użytkowania tego piekarnika elektrycznego zapewnia funkcja chłodnych drzwi, które nagrzewają się maksymalnie do temperatury 50 stopni Celsjusza. Warto kupić urządzenie Amica EB6541 Classic także ze względu na aż 8 funkcji pieczenia (wśród nich brakuje jednak termoobiegu).

Co więcej model EB6541 firmy Amica posiada niestandardowe rozwiązanie w kwestii prowadnic, z których część to wygodniejsze prowadnice teleskopowe, a część – prowadnice drabinkowe.

Piekarnik elektryczny Bomann Ebo 9610 IX

Bomann Ebo 9610 IX jest wyposażony w dwie grzałki – dolną i górną – które mogą pracować jednocześnie

Osoby, które szukają solidnego piekarnika do 1000 zł, powinny zwrócić uwagę na model Bomann Ebo 9610 IX. Urządzenie charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania – posiada wytrzymały panel ze stali nierdzewnej i eleganckie, w pełni przeszklone drzwi, które w razie potrzeby można zdemontować. Sprzęt jest wyposażony w dwie grzałki – dolną i górną – które mogą pracować jednocześnie, co umożliwia szybsze i dokładniejsze pieczenie potraw. Warto jednak pamiętać, że dolna grzałka w modelu Bomann Ebo 9610 IX cechuje się mniejszą, 900-watową mocą maksymalną niż grzałka górna, której moc dochodzi do nawet 1300 W.

Piekarnik elektryczny Indesit IFW 6844 C IX

Indesit IFW 6844 C IX to piekarnik elektryczny o największej liczbie funkcji w swojej klasie

Indesit IFW 6844 C IX to jeden z najbardziej pojemnych piekarników do 1000 zł. Objętość jego wnętrza wynosi bowiem 71 l. Model marki Indesit to także piekarnik elektryczny o największej liczbie funkcji w swojej klasie, wśród których jest pożądany przez wielu klientów termoobieg.

Czyszczenie piekarnika elektrycznego Indesit IFW 6844 C IX odbywa się za pomocą wkładów katalitycznych, które wchłaniają zanieczyszczenia podczas pracy urządzenia w wysokiej temperaturze.

Piekarnik elektryczny Beko BIC22000X

Piekarnik elektryczny Beko BIC22000X jest banalny w obsłudze, gdyż nie posiada panelu dotykowego, lecz standardowe dwa pokrętła

Model BIC22000X od Beko, podobnie jak Indesit IFW 6844 C IX, ma rewelacyjną w swojej klasie pojemność, która wynosi 71 l. W związku z tym można w nim piec nawet kilka potraw jednocześnie. Urządzenie wyróżnia się mocno pożądaną przez użytkowników funkcją grill, a poza nią jeszcze trzema innymi trybami działania. Piekarnik elektryczny Beko BIC22000X jest banalny w obsłudze, gdyż nie posiada panelu dotykowego, lecz standardowe dwa pokrętła, z których jedno służy do ustawienia odpowiedniej funkcji, a drugie do regulacji temperatury. Ponadto sprzęt charakteryzuje się wysoką klasą energetyczną A.

 

Candy Forno Incasso CMFS4X

Amica EB6541 Classic

Bomann Ebo 9610 IX

Indesit IFW 6844 C IX

Beko BIC22000X

Klasa energetyczna A A A A+ A
Pojemność (l) 65 66 62 71 71
Termoobieg nie nie nie tak nie
Grill nie tak tak tak tak
Liczba funkcji 4 8 4 11 4
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Odkurzacz workowy do 400 zł Blender ręczny do 200 zł Odkurzacz bezworkowy do 600 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Odkurzacz workowy do 300 zł Blender kielichowy do 300 zł Odkurzacz bezworkowy do 500 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić? Odkurzacz workowy do 200 zł Blender kielichowy do 200 zł Odkurzacz bezworkowy do 400 zł Żelazko do 100 zł Kosiarka do 500 zł Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Klawiatury mechaniczne: rodzaje i cechy najpopularniejszych przełączników Cherry Klawiatury mechaniczne: czym różnią się od klasycznych? Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10? Karta graficzna do 600 zł, czyli budżetowy gaming w FullHD Uważaj na licencję. Naruszenie może kosztować nawet 2 tys. zł!

Popularne w tym tygodniu:

Kuny w samochodzie. Skuteczny sposób na małe szkodniki Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Zapomnij o kolejkach i drogich biletach. Dzięki promocji niewielkim kosztem zrobisz sobie kino w domu Jak wybrac dobry masażer? Domowy sposób na stres Zadziwiający głośnik Sony. Dzięki niemu zawsze usłyszysz dźwięk z telewizora Słuchawki z redukcją szumów w rewelacyjnej cenie. Tej promocji nie możesz przegapić