Lodówki turystyczne do 400 zł

Niektórzy nie wyobrażają sobie wycieczki bez lodówki turystycznej, w której można przechować produkty wymagające niskiej temperatury. Praktyczna i funkcjonalna lodówka turystyczna nie musi kosztować majątku. Oto kilka propozycji lodówek do 400 zł.

Lodówka turystyczna może okazać się niezbędnym akcesorium na każdą podróż

Lodówka turystyczna może okazać się niezbędnym akcesorium na każdą podróż (campingaz.com)

Lodówka turystyczna Outwell ECOcool Lite

Lodówka turystyczna Outwell ECOcool Lite waży 4,5 kg

Pierwszą propozycją lodówki turystycznej poniżej 400 zł jest model ECOcool Lite firmy Outwell. To urządzenie posiada ergonomiczną obudowę, dzięki której z łatwością zmieści się w samochodzie. Wyróżnia je zdolność chłodzenia do 18 stopni poniżej temperatury otoczenia. Dzięki pojemności, która wynosi 24 l, w tej lodówce turystycznej można przechowywać duże, 1,75-litrowe butelki. Sprzęt jest zasilany z gniazda 12 V.

Lodówka turystyczna Outwell ECOcool Lite waży 4,5 kg i ma 42 cm wysokości, 38 cm szerokości i 24,5 cm głębokości.

Lodówka turystyczna Campingaz Powerbox Plus

Lodówka turystyczna Campingaz Powerbox Plus zmieści się w każdym aucie

Następną propozycją lodówki turystycznej do 400 zł jest model Powerbox Plus marki Campingaz, którego pojemność wynosi 24 l. Urządzenie jest zasilane elektrycznie z sieci albo akumulatora (230/12 V) i jest w stanie schłodzić produkty do 18 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Poza tym lodówka turystyczna Campingaz Powerbox Plus posiada wentylator, który zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza.

Lodówka marki Campingaz waży 3,5 kg. Jej wymiary są następujące: wysokość – 48 cm, szerokość – 40 cm, głębokość – 31 cm.

Lodówka turystyczna Coleman 50QT Xtreme

Coleman 50QT Xtreme to duża lodówka turystyczna

Coleman 50QT Xtreme to duża lodówka turystyczna do 400 zł – jej pojemność wynosi bowiem aż 47 l! Mocną stroną tego urządzenia jest też zdolność utrzymywania stałej, niskiej temperatury nawet do 5 dni – dopiero po tym czasie zaczyna topnieć lód znajdujący się w jego wnętrzu. Warto dodać, że lodówka turystyczna Coleman 50QT Xtreme jest praktyczna – została wyposażona w kółka, dzięki którym nie trzeba jej dźwigać, jak również w cztery wgłębienia na kubki i butelki znajdujące się w jej pokrywie. Co więcej pokrywa tej lodówki jest bardzo wytrzymała i może służyć jako… siedzenie.

Lodówka turystyczna firmy Coleman waży 5,9 kg; jej wysokość wynosi 58 cm, szerokość 44 cm, a głębokość – 36 cm.

Lodówka turystyczna Camry CR 8061

Lodówka turystyczna marki Camry może przechowywać butelki w pozycji pionowej

Ten model lodówki turystycznej może być zasilany poprzez sieć elektryczną lub ładowarkę samochodową. Posiada dużą, 45-litrową pojemność oraz funkcję grzania, którą można aktywować specjalnym przełącznikiem. Lodówka turystyczna Camry CR 8061 chłodzi produkty do 20 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia, a dzięki swojej specjalnie wyprofilowanej komorze może także stabilnie utrzymywać 1,5-litrowe butelki w pozycji pionowej.

Lodówka turystyczna marki Camry ma 41,6 cm wysokości, 56 cm szerokości, 39,1 cm głębokości. Bez zawartości waży 9,4 kg.

Lodówka turystyczna Rubbermaid 34 Qt

Oprócz lodu wnętrze lodówki turystycznej Rubbermaid 34 Qt może pomieścić do 48 puszek z jedzeniem

Ostatnią propozycją wśród lodówek turystycznych do 400 zł jest Rubbermaid 34 Qt. To średniej wielkości urządzenie, które ma 34 l pojemności i może być z łatwością przenoszone z miejsca na miejsce dzięki dwóm solidnym i wygodnym uchwytom. W dodatku lodówka turystyczna firmy Rubbermaid jest odporna na zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Jej pokrywa nie jest zdejmowana całkowicie – otwiera się dzięki zawiasom. Jak obliczył producent, oprócz lodu wnętrze lodówki turystycznej Rubbermaid 34 Qt może pomieścić do 48 puszek z jedzeniem.

 

Outwell ECOcool Lite

Campingaz Powerbox Plus

Coleman 50QT Xtreme

Camry CR 8061

Rubbermaid

34 Qt

Sposób chłodzenia Elektryczne Elektryczne Pasywne Elektryczne Pasywne
Maksymalna temperatura chłodzenia 18 st. 18 st. brak danych 20 st. brak danych
Funkcja ogrzewania Tak Nie Nie Tak Nie
Pojemność całkowita 24 l 24 l 47 l 45 l 34 l
Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

13-calowe laptopy do 3500 zł. Niewielki sprzęt o wielkich możliwościach Robot planetarny do 1200 zł - propozycje TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 200 zł Robot planetarny do 800 zł - propozycje Pralka do 3000 zł - propozycje Zamrażarki do 1500 - propozycje Płyta gazowa do 1000 zł - propozycje Mikrofalówka do 500 zł - propozycje