Miniwieże do 800 zł

Małe wieże są nierzadko dobrą alternatywą dla wież standardowych, ponieważ nie zajmują wiele miejsca i odtwarzają muzykę w wielu uniwersalnych formatach. Przyjrzyjmy się pięciu miniwieżom do 800 zł.

Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł

Dobrą miniwieżę dostaniemy za mniej niż 800 zł (pixabay.com)

Miniwieża Pioneer X-CM56-GR

Miniwieża Pioneer jest dostępna nie tylko w kolorze miętowym, ale także w kolorze białym, czarnym i morelowym

Pierwszą propozycją jest miniwieża Pioneer X-CM56-GR, która posiada standardowy odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, CD Audio, a także radio FM i AM z RDS. Ten model niewielkiej wieży łączy się z innymi urządzeniami przez interfejs Bluetooth oraz NFC, więc może odtwarzać także pliki dźwiękowe w formacie MP3.

Jak na miniwieżę poniżej 800 zł, urządzenie Pioneer X-CM56-GR posiada całkiem sporo przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak: korektor dźwięku, wyłącznik czasowy i podbicie basu. Model wyposażono w złącze USB, wyjście liniowe audio, a także wyjście słuchawkowe.

Miniwieża LG CM 2760

Miniwieża marki LG łączy się z innymi urządzeniami przez Bluetooth

Kolejną wartą uwagi propozycją jest mała wieża marki LG, która może odtwarzać nagrania z płyt w formatach: CD-RW, CD-R oraz CD Audio. Ponadto model LG CM 2760 odtwarza muzykę z radia FM, jak również pliki dźwiękowe z urządzeń przenośnych w trzech formatach: MP3, WMA, FLAC. Co więcej ta miniwieża do 800 zł korzysta z połączenia typu Bluetooth i jest w stanie komunikować się nawet z trzema urządzeniami jednocześnie, np. smartfonami.

Miniwieża LG CM 2760 posiada korektor dźwięku, alarm, wyłącznik czasowy oraz podbicie basu. Została też wyposażona w złącze USB.

Miniwieża Blaupunkt MC80BT

Miniwieża Blaupunkt posiada funkcję karaoke

Ten model miniwieży wyposażono w cyfrowe radio, a także w standardowy odtwarzacz płyt w formatach CD, CD-RW, CD-R i MP3. Model MC80BT firmy Blaupunkt umożliwia nawiązanie zarówno łączności przewodowej z innymi urządzeniami (USB), jak również wygodniejszej łączności bezprzewodowej (Bluetooth). Najważniejszą funkcją zastosowaną w tej miniwieży do 800 zł jest korektor dźwięku, który pozwala uzyskać czystsze, wyższej jakości brzmienie. W zestawie z urządzeniem znajduje się mikrofon, ponieważ posiada ono funkcję karaoke.

Miniwieża Panasonic SC-UX100E-K

300-watowe głośniki miniwieży Panasonic pozwalają uzyskać mocny dźwięk

Ciekawą propozycją za mniej niż 800 zł jest również miniwieża Panasonic SC-UX100E-K, która jest wyposażona w odtwarzacz płyt CD, CD-RW, CD-R oraz MP3. Poza tym ten sprzęt posiada radio FM z RDS oraz interfejsy Bluetooth i USB, dzięki którym można podłączyć do niego urządzenia przenośne i odtwarzać pliki dźwiękowe w bardziej niestandardowych formatach. Dodatkowo miniwieża posiada podbicie basu, korektor dźwięku, regulację tonów wysokich/niskich oraz wyłącznik czasowy. Prócz złącza USB ma również wejście liniowe audio AUX.

Miniwieża Philips BTM2360

Ta miniwieża marki Philips również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth

Philips BTM2360 to solidna miniwieża do 800 zł wyposażona w odtwarzacz płyt zapisanych w formatach: CD, CD-R/RW i MP3-CD. Urządzenie może również odtwarzać pliki muzyczne w formacie WMA i jest wyposażone w analogowe radio FM.

Model BTM2360 firmy Philips może łączyć się z innymi urządzeniami przez Bluetooth lub przewodowo, przy pomocy kabla USB. Dodatkowo miniwieża posiada wejście liniowe audio AUX. Producent wyposażył ten sprzęt również w cyfrowy korektor dźwięku, alarm i czasowy wyłącznik. Głośniki miniwieży Philipsa posiadają system Bass Reflex, dzięki któremu wydobywające się z nich niskie dźwięki mają większą głębię.

 

Pioneer X-CM56-GR

LG CM 2760

Blaupunkt MC80BT

Panasonic SC-UX100E-K

Philips BTM2360

Formaty płyt CD-RW, CD-R, CD Audio CD-RW, CD-R, CD Audio CD, CD-RW, CD-R, MP3 CD, CD-RW, CD-R, MP3 CD, CD-R/RW
Formaty plików MP3 MP3, WMA, FLAC MP3 MP3 MP3, WMA
Radio FM, AM, tuner z RDS FM analogowe z pamięcią Cyfrowe FM, tuner z RDS FM, Analogowe
Moc znamionowa RMS 2 x 15 W 2 x 80 W 100 W 300 W 70 W
Bluetooth Tak Tak Tak Tak Tak
Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 200 zł Robot planetarny do 800 zł - propozycje Pralka do 3000 zł - propozycje Zamrażarki do 1500 - propozycje Lodówka do 2500 zł - propozycje Płyta gazowa do 1000 zł - propozycje Mikrofalówka do 500 zł - propozycje

Popularne w tym tygodniu:

Budżetowe dyski SSD dla wymagających Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Wideorejestrator dla najbardziej wymagających TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień