Miniwieże do 1000 zł. Niewielki sprzęt audio, który zaskakuje brzmieniem

Współczesne miniwieże wyposażone są nie tylko w standardowe odtwarzacze płyt i radio, ale także interfejsy sieciowe i uniwersalne, dzieki którym mogą komunikować się i z małymi i z dużymi sprzętami. Oto propozycje pięciu miniwież do 1000 zł.

Miniwieże blisko 1000 zł oferują wiele przydatnych funkcji

Miniwieże blisko 1000 zł oferują wiele przydatnych funkcji (philips.pl)

Miniwieża Sony CMT-SBT100

Miniwieża marki Sony łączy się z urządzeniami Apple

Ten model małej wieży posiada odtwarzacz CD Audio, analogowe radio FM i AM, a także technologię Bluetooth oraz NFC, umożliwiającą natychmiastowe parowanie urządzeń przenośnych i odtwarzanie plików dźwiękowych w formatach: MP3, WMA, AAC. Ponadto miniwieża marki Sony jest kompatybilna z urządzeniami Apple, zatem może bez problemu połączyć się z np. iPhonem.

To urządzenie posiada korektor dźwięku, wyłącznik czasowy oraz podbicie basu. Prócz złącza USB posiada także wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, a także wyjście słuchawkowe.

Miniwieża Pioneer XHM32VS

Model XHM32VS firmy Pioneer posiada odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW

Model XHM32VS firmy Pioneer posiada odtwarzacz płyt CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW oraz analogowe radio FM. Może odtwarzać również obrazy w formatach: DivX, Xvid, JPEG i muzykę z urządzeń przenośnych w formatach: MP3, WMA. Podobnie jak inne miniwieże z tego zestawienia, Pioneer XHM32VS posiada interfejs Bluetooth, wyłącznik czasowy, korektor dźwięku oraz regulację tonów wysokich/niskich. Ponadto jest kompatybilny z urządzeniami marki Apple.

To urządzenie zostało też wyposażone w wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście AV, wyjście komponentowe, wyjście słuchawkowe oraz HDMI i USB.

Miniwieża Pioneer X-HM26D-B

Miniwieża Pioneer zmieści się nawet na niewielkiej półce

Kolejną propozycją jest miniwieża Pioneer X-HM26-B z odtwarzaczem płyt CD, CD-RW, CD-R, radiem FM. Urządzenie obsługuje także pasma DAB i DAB+ oraz interfejs Bluetooth, za pomocą którego można strumieniowo przesyłać muzykę w formacie MP3 ze smartfona. Ponadto ten model miniwieży ma podbicie basu, zegar, korektor dźwięku, wyłącznik czasowy, system dźwięku przestrzennego oraz regulację tonów wysokich/niskich.

Miniwieżę marki Pioneer wyposażono w interfejs USB, wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście słuchawkowe oraz wyjście liniowe audio.

Miniwieża Philips BTD7170

Miniwieża marki Philips może odtwarzać płyty w formacie DVD

Miniwieża Philips BTD7170 może odtwarzać zarówno standardowe płyty CD, jak i płyty DVD oraz SDVD, dzięki czemu jest w stanie skomunikować się z telewizorem i odtwarzać filmy w formacie DivX. Miniwieża marki Philips wyposażona została także w radio FM oraz alarm, korektor dźwięku, wyłącznik czasowy i funkcję regulacji tonów wysokich/niskich.

Model marki Philips posiada wejście antenowe, wejście liniowe audio AUX, wyjście AV, wyjście do aktywnego subwoofera, wyjście słuchawkowe oraz standardowy interfejs USB i HDMI.

Miniwieża Pioneer X-CM56D-R

Miniwieża marki Pioneer zawiera funkcję DAB i DAB+

Ostatnią propozycją jest jeszcze jedna mała wieża wyprodukowana przez firmę Pioneer, która oprócz standardowego odtwarzacza płyt CD-RW, CD-R i CD Audio posiada także radio AM i FM z technologią DAB i DAB+. Poza tym miniwieża Pioneer X-CM56D-R może łączyć się z innymi urządzeniami dzięki standardom Bluetooth i NFC. W dodatku urządzenie posiada korektor dźwięku i wyłącznik czasowy. Jego moc całkowita wynosi 30 W.

Miniwieża Pioneer X-CM56D-R została wzbogacona o złącze USB, wyjście liniowe audio oraz wyjście słuchawkowe.

 

Sony CMT-SBT100

Pioneer XHM32VS

Pioneer X-HM26D-B

Philips BTD7170

Pioneer X-CM56D-R
Formaty płyt CD Audio CD-RW, CD-R, DVD-R, DVD-RW CD, CD-RW, CD-R CD, DVD, SVCD CD-RW, CD-R, CD Audio
Formaty plików MP3, WMA, AAC MP3, WMA, DivX, Xvid, JPEG MP3 MP3, DivX MP3
Radio analogowe FM, AM analogowe FM FM, tuner z RDS, DAB, DAB+ FM FM, AM, Tuner z RDS, DAB, DAB+
Moc znamionowa RMS 50 W 60 W 30 W 150 W 2 x 15 W
Bluetooth Tak Tak Tak Tak Tak
Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

13-calowe laptopy do 3500 zł. Niewielki sprzęt o wielkich możliwościach Lodówki turystyczne do 400 zł Robot planetarny do 1200 zł - propozycje Zamrażarki do 2000 zł - propozycje TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje Miniwieże do 800 zł Lodówki turystyczne do 200 zł Robot planetarny do 800 zł - propozycje