Komputerowe głośniki 2.1 do 200 zł

Żeby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękami z głębokim basem wcale nie potrzebujemy dużego zestawu głośników. Wystarczą nam niewielkie sprzęty składające się z subwoofera oraz mniejszych głośników satelitarnych, które można podłączyć i do komputera, i do przenośnych urządzeń. Oto propozycje głośników 2.1 do 200 zł.

Niewielkie głośniki 2.1 zmieszczą się niemalże na każdym biurku

Niewielkie głośniki 2.1 zmieszczą się niemalże na każdym biurku (pixabay.com)

Komputerowe głośniki 2.1 Logitech 2.1 Z313

Komputerowe głośniki marki Logitech mogą również odtwarzać muzykę bezpośrednio z odtwarzacza przenośnego

Pierwszą propozycją komputerowych głośników 2.1 do 200 zł jest zestaw marki Logitech, który nadaje się do podłączenia nie tylko do komputera, ale także telewizora, przenośnych odtwarzaczy muzycznych oraz słuchawek.

Zestaw ten posiada dwa małe satelitarne głośniki o mocy 25 W oraz subwoofer o mocy 20 W. Zastosowano w nim technologię ekranowania magnetycznego, która zapobiega oddziaływaniu pola magnetycznego głośników komputerowych na sprzęt audio znajdujący się w pobliżu. Tym modelem sterujemy za pomocą pilota na kablu.

Komputerowe głośniki 2.1 Creative Inspire A250

Głośniki marki Creative mają wbudowane pokrętło do sterowania natężenia dźwięku

Kolejną propozycją komputerowych głośników 2.1 do 200 zł jest model marki Creative. Dwa satelitarne głośniki mają moc łączną 4 W, natomiast moc subwoofera wynosi 5 W. Ten model głośników komputerowych 2.1 został wyposażony w technologię Creative IFP, która poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku, co zapewnia świetne wrażenia akustyczne.

Tymi głośnikami komputerowymi steruje się poprzez wbudowane pokrętło i w przeciwieństwie do wyżej wymienionego modelu Logitech nie posiadają wejścia na słuchawki.

Szpital dla komputerów. Tak wracają do dobrej formy!

Komputerowe głośniki 2.1 Creative A120

Subwoofer zestawu marki Creative posiada głośnik skierowany w stronę podłoża

Najtańszą propozycją w zestawieniu głośników komputerowych do 200 zł jest inny zestaw marki Creative, którego moc wynosi 5 W (głośniki satelitarne) oraz 4 W (subwoofer). Ten model posiada złącze na słuchawki, wyposażono go w technologię ekranowania magnetycznego, a subwoofer został wykonany w technologii down-firing, która polega na umieszczeniu głośnika w pozycji pionowej, skierowanej wprost na podłoże.

Komputerowymi głośnikami 2.1 Creative A120 sterujemy za pomocą dołączonego pilota na kablu.

Komputerowe głośniki 2.1 Manta SPK 209

Ten model głośników marki Manta jest bardzo funkcjonalny

Najdroższą i zarazem najbardziej funkcjonalną propozycją w zestawieniu głośników komputerowych 2.1 do 200 zł jest model firmy Manta, który służy nie tylko odtwarzaniu dźwięku z komputera i urządzeń przenośnych, ale także posiada wbudowane radio FM, wyświetlacz LCD, korektor dźwięku, wbudowany port USB do podłączania np. pendrive'ów z muzyką w formacie MP3 oraz interfejs Bluetooth.

Moc głośników satelitarnych wynosi 35 W, natomiast moc subwoofera wynosi 15 W. Do głośników 2.1 Manta SPK 209 podłączymy również słuchawki.

 

Logitech 2.1 Z313

Creative Inspire A250

Creative A120

Manta SPK 209

Dolny zakres częstotliwości 48 Hz 40 Hz 50 Hz 90 Hz
Górny zakres częstotliowści 20000 Hz 20000 Hz 20000 Hz 18000 Hz
Moc subwoofera 20 W 5 W 4 W 15 W
Moc głośników 25 W 4 W 5 W 35 W
Wyjście słuchawkowe Tak Nie Tak Tak
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii RTV:

Najlepsze słuchawki do 100 zł - sprawdzamy, które wybrać Wyznania sprzedawcy elektroniki: „Mamy realizować politykę firmy, nie szczerze doradzać” Czy warto kupować sprzęt ze sklepowej ekspozycji? Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach Każdy telewizor może być smart – najciekawsze przystawki smart TV MAG-LEV Audio: niezwykły gramofon odtwarzający lewitujące płyty winylowe 5 najlepszych seriali o superbohaterach, które znajdziesz na Netfliksie Budujemy kino domowe. Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? Netflix oficjalnie w Polsce! Jak w pełni wykorzystać potencjał serwisu? Philips 55POS901F: pierwszy OLED 4K z Ambilight. Spełnione marzenie kinomaniaka! Testujemy projektor LG Minibeam PH300 5 powodów, dla których warto wymienić telewizor na projektor Philips Screeneo HDP2510: projektor FullHD ultrakrótkiego rzutu z głośnikami 2.1 LG OLEDB6J 4K HDR TV: technologiczna przewaga, czyli jakość bez kompromisów [Test] 5 nowych seriali, które obejrzysz na Netflix po polsku Samsung Smart Control: TV, konsola i odtwarzacz pod kontrolą jednego pilota Kino domowe za mniej niż 1000 zł. Warto? Panasonic DMP-UB900: odtwarzacz Ultra HD Blu-ray zapewni jakość, o której marzyliśmy BenQ RP552H: ogromny, dotykowy monitor pomoże nam w nauce Najlepsze miniprojektory, czyli kino w kieszeni Blu-ray 4K. Jakość maksymalna, bez półśrodków, bez obciążania łącza. Rewolucja? 4K: filmy, seriale, programy i inne treści. W jakich serwisach i usługach je znajdziemy? Moc, liczba cali, jakość? Wszystko jest podobne. Teraz chcę płacić za wygląd Mylicie się. Cena nie gra roli, to nie od niej zależy sukces technologii