Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł

Współczesne głośniki nie tylko odtwarzają dźwięk z komputera, ale także pozwalają cieszyć się muzyką z radia oraz muzyką z urządzeń przenośnych. Oto propozycje komputerowych głośników 2.1 do 350 zł.

Komputerowe głośniki są nierzadko jednym z ważniejszych sprzętów peryferyjnych

Komputerowe głośniki są nierzadko jednym z ważniejszych sprzętów peryferyjnych (iStock/Brostock)

Komputerowe głośniki 2.1 Logitech Z333 Speaker System

Komputerowe głośniki 2.1 marki Logitech nadają się i do muzyki, i do gier

Pierwszą propozycją komputerowych głośników 2.1 do 350 zł jest zestaw marki Logitech, przeznaczony do muzyki, gier i filmów. Sumaryczna moc znamionowa głośników satelitarnych wynosi 16 W, natomiast moc subwoofera – 24 W. Tym modelem steruje się za pomocą niewielkiego panelu na kablu, a moc basów można regulować poprzez pokrętło umieszczone z tyłu subwoofera. Głośniki komputerowe 2.1 marki Logitech zawierają złącza minijack oraz RCA, są zasilane sieciowo.

Komputerowe głośniki 2.1 Tracer Moonlight

Komputerowe głośniki 2.1 marki Tracer posiadają czytnik kart SD

Ten zestaw audio posiada 2 głośniki satelitarne o łącznej mocy 26 W, subwoofer o mocy 19 W i jest przeznaczony głównie do odtwarzania muzyki oraz filmów. Prócz standardowego złącza minijack oraz RCA głośniki komputerowe Tracer Moonlight zawierają także port USB i moduł kart SD, dzięki którym można bezpośrednio odtwarzać pliki dźwiękowe bez konieczności włączania komputera. Ten model komputerowych głośników może łączyć się z innymi urządzeniami poprzez sieć Bluetooth, zawiera funkcję regulacji tonów wysokich/niskich.

Komputerowe głośniki 2.1 Edifier XM6BT

Komputerowe głośniki 2.1 marki Edifier zawiera moduł Bluetooth

Kolejną propozycją głośników komputerowych do 350 zł jest zestaw marki Edifier, którego moc RMS głośników satelitarnych wynosi po 12 W, a moc subwoofera – 24 W. Ten model świetnie sprawdzi się w odtwarzaniu muzyki oraz filmów i gier; został wyposażony w złącze AUX, jeden port USB, czytnik kart SD oraz moduł Bluetooth, dzięki któremu można bezprzewodowo łączyć się z innymi urządzeniami. Tym zestawem głośników komputerowych możemy sterować dołączonym do zestawu pilotem albo za pomocą wbudowanego w subwoofer panelu.

Komputerowe głośniki 2.1 Natec Genesis Helium 600

Komputerowe głośniki 2.1 Natec Genesis są przeznaczone dla graczy

Czarno-czerwone głośniki komputerowe marki Natec Genesis są idealnym rozwiązaniem dla graczy. Posiadają subwoofer o mocy znamionowej 30 W oraz głośniki satelitarne o mocy 30 W z ekranowaniem magnetycznym, które zapobiega zakłóceniom. Komputerowe głośniki 2.1 Natec zawierają 2 złącza minijack na słuchawki oraz tablet bądź smartfon, steruje się nimi zarówno przez umieszczony na subwooferze potencjometr, jak i przez pilota na kablu o długości 1,7 m.

Komputerowe głośniki 2.1 Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set — brown

Komputerowe głośniki 2.1 marki Trust pasują do wszystkich wnętrz

Stylowe głośniki komputerowe 2.1 marki Trust są ostatnią propozycją w tym zestawieniu sprzętu do 350 zł i idealnie nadają się do słuchania muzyki oraz oglądania filmów. Ich łączna moc znamionowa RMS wynosi 50 W. Jest to funkcjonalny zestaw głośników komputerowych: można do niego podłączyć zarówno tablet, smartfon czy przenośny odtwarzacz muzyczny, jak i słuchawki oraz telewizor. Zestaw ten posiada funkcję regulacji niskich tonów.

 

Logitech Z33 Speaker System

Tracer Moonlight

Edifier XM6BT

Natec Genesis Helium 600 Trust Vigor 2.1 Subwoofer Speaker Set — brown
Moc głośników RMS 16 W 26 W 24 W 30 W 50 W
Moc subwoofera RMS 24 W 19 W 24 W 30 W 50 W
Komunikacja bezprzewodowa Nie Tak Tak Nie Nie
Wyjście słuchawkowe Tak Nie Nie Tak Tak
Przeznaczenie Filmy, muzyka, gry Film, muzyka Film, muzyka Gry Filmy, muzyka

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Polski rynek:

TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje Płyta gazowa do 1500 zł - propozycje Lodówki do 3500 zł - propozycje Miniwieże do 800 zł Lodówki turystyczne do 200 zł Robot planetarny do 800 zł - propozycje Pralka do 3000 zł - propozycje Zamrażarki do 1500 - propozycje

Popularne w tym tygodniu:

Budżetowe dyski SSD dla wymagających Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Wideorejestrator dla najbardziej wymagających TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień