Drony do 300 zł

W cenie poniżej 300 zł dominują kwadrokoptery, czyli drony z czterema śmigłami. Niektóre modele tego rodzaju dronów wyposażone są w dosyć pojemną baterię, a dodatkowo w kamerę.

Za mniej niż 300 zł możemy kupić drona z kamerą, którą sfilmujemy świat z góry

Za mniej niż 300 zł możemy kupić drona z kamerą, którą sfilmujemy świat z góry (istockphoto.com/Fonrimso)

Dron Overmax X-Bee 2.0 Basic

Dron Overmax X-Bee 2.0 Basic wyróżnia się funkcją Back Home

Model Overmax X-Bee 2.0 Basic to dron z baterią o pojemności 450 mAh, która gwarantuje pracę tego urządzenia przez 6 minut. Ze względu na 4 zamontowane w nim śmigła, dron marki Overmax można określić jako kwadrokopter (quadrocopter).

Co ciekawe w dronie zamontowane są także specjalne osłony na śmigła. Jednak nawet jeśli uszkodzimy któreś ze śmigieł, będziemy mogli je wymienić ze względu na zapasowe części znajdujące się w zestawie z dronem Overmax X-Bee 2.0 Basic. W dodatku ten model od firmy Overmax jest dronem z funkcją Back Home, dzięki której urządzenie będzie w stanie samodzielnie wrócić do pilota.

Dron Ansmann X-Drone XL RtF

Ansmann X-Drone XL RtF posiada stabilizator lotu

Ansmann X-Drone XL RtF to dron do 300 zł ze stabilizatorem lotu, który składa się z 6 osi i zapewnia lepszą pracę urządzenia. Bateria drona marki Ansmann pozwala działać temu urządzeniu nieprzerwanie przez 8 minut. Ponadto kwadrokopter może funkcjonować w trzech trybach dostosowanych do poziomu zaawansowania użytkownika, co z pewnością ułatwi jego obsługę osobom początkującym. Waga drona Ansmann X-Drone XL RtF wynosi 117 gramów, a w zestawie oprócz kwadrokoptera otrzymamy także pilota, kabel USB, akumulator i 4 zapasowe śmigła.

Dron Helicute Hoverdrone

Dron Helicute Hoverdrone może latać przez 12 minut

Helicute Hoverdrone to dron poniżej 300 zł z wbudowaną kamerą wideo 0,3 Mpix i rozdzielczością 640 x 480 piskeli. Ponadto urządzenie marki Helicute posiada całkiem pojemną, jak na drona do 300 zł, kartę pamięci (4 GB). Warto zaznaczyć, że jest to jedyny w tym zestawieniu heksakopter, czyli dron z 6 śmigłami. Ogromną zaletą tego urządzenia jest czas pracy – dron Helicute Hoverdrone może latać przez 12 minut, a to dzięki baterii o pojemności 600 mAh. Zasięg działania drona od firmy Helicute wynosi 150 m.

Dron Coolerstuff

Dron marki Coolerstuff ma kamerę HD o rozdzielczości 2 Mpix

Dron marki Coolerstuff wyróżnia się zainstalowaną kamerą HD o rozdzielczości 2 Mpix z obiektywem szerokokątnym. Jest to jeden z najlepszych dronów do 300 zł, który został ponadto wyposażony w 6-osiowy żyroskop. Żyroskop w dronie Coolerstuff sprawia, że dron jest bardziej stabilny na wietrze i łatwiej można nim sterować. Z kolei dzięki funkcji Return Home kwadrokopter od Coolerstuff jest w stanie wrócić do nadajnika bez sterowania urządzeniem.

Ciekawa w tym dronie jest także funkcja Headless, która sprawia, że to drążek w nadajniku wyznacza kierunek poruszania się urządzenia, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili znajduje się przednia, a gdzie tylna część drona.

Dron Overmax X-Bee 3.1

Overmax X-Bee 3.1 jest dronem o zasięgu 100 metrów

Overmax X-Bee 3.1 jest dronem do 300 zł o dużym zasięgu (100 metrów) wyposażonym w 3 baterie. Pojemność każdej z baterii wynosi 750 mAh, co oznacza, że dron marki Overmax może latać non stop przez nawet 40 minut.

Kwadrokopter Overmax X-Bee 3.1 został też wyposażony w uchwyt na smartfon. Jest to dron z wbudowaną kamerą Wi-Fi, która pozwala na nagrywanie filmów bezpośrednio na naszym smartfonie. Model X-Bee 3.1 sprzedawany jest z bogatym wyposażeniem, na które składają się 2 kable USB, śrubokręt, 2 zestawy zapasowych śmigieł i pilot.

 

Overmax X-Bee 2.0 Basic

Ansmann X-Drone XL RtF

Helicute Hoverdrone

Coolerstuff

Overmax X-Bee 3.1

Rodzaj drona kwadrokopter kwadrokopter heksakopter kwadrokopter kwadrokopter
Uchwyt na smartfon tak nie nie nie nie
Zasięg (m) 80 100 150 100 100
Czas pracy na baterii (min) 6 40 12 8 40
Kamera tak tak tak tak tak

Zobacz także:

Źródło: jula.pl, mycenter.pl, zadowolenie.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Odkurzacz workowy do 400 zł Okap kuchenny do 500 zł Piekarniki do 2000 zł Blender ręczny do 200 zł Odkurzacz bezworkowy do 600 zł Amplitunery do 2500 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Opiekacz do 300 zł Odkurzacz workowy do 300 zł Okap kuchenny do 350 zł Piekarniki do 1500 zł Blender kielichowy do 300 zł Amplitunery do 2000 zł Odkurzacz bezworkowy do 500 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić? Odkurzacz workowy do 200 zł Okap kuchenny do 250 zł Opiekacz do 150 zł Piekarniki do 1000 zł Blender kielichowy do 200 zł

Popularne w tym tygodniu:

Kuny w samochodzie. Skuteczny sposób na małe szkodniki Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Zapomnij o kolejkach i drogich biletach. Dzięki promocji niewielkim kosztem zrobisz sobie kino w domu Jak wybrac dobry masażer? Domowy sposób na stres Zadziwiający głośnik Sony. Dzięki niemu zawsze usłyszysz dźwięk z telewizora Słuchawki z redukcją szumów w rewelacyjnej cenie. Tej promocji nie możesz przegapić