Bieżnie do 1000 zł

Wcale nie musimy iść na siłownię, żeby ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie treningowym, gdyż obecnie możemy go po prostu kupić i używać w domu. Oto propozycje bieżni elektrycznych za mniej niż 1000 zł.

Na bieżni można ćwiczyć o każdej porze roku

Na bieżni można ćwiczyć o każdej porze roku (pixabay.com)

Bieżnia Fitkraft MT-PRO

Bieżnia elektryczna Fitkraft może rozpędzić się do 16 km/h

Ten model bieżni elektrycznej do 1000 zł dedykowany jest do użytku domowego. Jego konstrukcja pozwala na złożenie i przechowywanie w wąskich miejscach, np. w wysokiej szafie czy w garderobie. Pas porusza się z maksymalną prędkością 16 km/h, istnieje możliwość 3-stopniowej regulacji jego wysokości.

W uchwytach znajdują się sensory pulsu, a wbudowany wyświetlacz LCD informuje nas o czasie, odległości, prędkości, ilości spalonych kalorii oraz o tętnie.

Bieżnia Hertz Home Biała

Bieżnię marki Hertz można bez problemu złożyć i umieścić w szafie

Ten model bieżni do 1000 zł o stalowej, solidnej konstrukcji posiada silnik o mocy 2 KM, który potrafi rozpędzić pas do 12 km/h. Bieżnia Hertz posiada 12 programów treningowych, wielopunktowy system amortyzacji, możliwość automatycznej regulacji kąta nachylenia do 15 proc. oraz sensory pulsu. Dodatkowo to urządzenie posiada wejście na przenośny odtwarzacz muzyczny.

Bieżnia Insportline Sprynkl

Bieżnia Insportline Sprynkl jest bieżnią bezsilnikową

Kolejną propozycją jest bezsilnikowa bieżnia Insportline Sprynkl o solidnej konstrukcji, zawierająca 8 poziomow obciążenia oraz zabezpieczającą powierzchnię antypoślizgową. Posiada kółka do transportu oraz wygodne uchwyty, istnieje możliwość szybkiego złożenia w celu zaoszczędzenia miejsca.

Bieżnia Insportline Sprynkl mierzy tętno, czas, dystans, kalorie, prędkość i inne.

Bieżnia Hertz Easy +

Bieżnia Hertz Easy + jest łatwa w składaniu i rozkładaniu

Kolejną propozycją bieżni do 1000 zł jest sprzęt marki Hertz, który również posiada składaną konstrukcję oraz solidne wykonanie z wielopunktowym systemem elastomerów, możliwością ręcznej regulacji kąta nachylenia pasa i sensorami pulsu w uchwytach. Silnik bieżni Insportline pracuje praktycznie bezgłośnie, posiada 1,25 KM i może rozpędzić pas maksymalnie do prędkości 12 km/h.

Ten model bieżni posiada 12 różnorodnych, gotowych programów treningowych, dzięki którym dopasujemy swoje ćwiczenia do indywidualnych możliwości, oraz wejście na przenośny odtwarzacz muzyczny.

 

Fitkraft MT-PRO

Hertz Home Biała

 Insportline Sprynkl

Hertz Easy +

Silnik 2 KM 2 KM (nie dotyczy) 1,25 KM
Maksymalna prędkość 16 km/h 12 km/h (nie dotyczy) 12 km/h
Udźwig 120 kg 120 kg 100 kg 120 kg
Nachylenie taśmy 3 stopnie 0–15% (nie podano) (nie podano)
Monitorowane parametry

czas,

odległość,

prędkość,

ilość spalonych kalorii,

tętno

(nie podano)

spalane kalorie, szybkość, puls, przebyta droga

(nie podano)

Zobacz także: bieżnie powyżej 2000 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

13-calowe laptopy do 3500 zł. Niewielki sprzęt o wielkich możliwościach Miniwieże do 1000 zł. Niewielki sprzęt audio, który zaskakuje brzmieniem Lodówki side-by-side do 5500 zł Lodówki turystyczne do 400 zł Robot planetarny do 1200 zł - propozycje Lodówki side-by-side do 4000 zł Zamrażarki do 2000 zł - propozycje TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje